27 Nisan , 2024, 18:49:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HANGİ GÜN-HANGİ KANAL-HANGİ DİZİ

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 20 Ekim , 2007, 23:55:56

« önceki - sonraki »

En beğendiğiniz dizi ?

Hanımın Çiftliği
0 (0%)
Türkan
0 (0%)
Fatmagül'ün Suçu Ne?
3 (9.4%)
Nuri
0 (0%)
Öyle Bir Geçer Zaman Ki
10 (31.3%)
Arka Sokaklar
0 (0%)
Kavak Yelleri
1 (3.1%)
Akasya Durağı
0 (0%)
Ezel
2 (6.3%)
Yahşi Cazibe
1 (3.1%)
Kızım Nerede
0 (0%)
Kurtlar Vadisi
0 (0%)
Çocuklar Duymasın
0 (0%)
Sırat
1 (3.1%)
Küçük Sırlar
1 (3.1%)
Küçük Kadınlar
0 (0%)
Papatyam
0 (0%)
İzmir Çetesi
0 (0%)
Geniş Aile
0 (0%)
Dürüye'nin Güğümleri
0 (0%)
Muhteşem Yüzyıl
6 (18.8%)
Adını Feriha Koydum
4 (12.5%)
Unutma Beni
1 (3.1%)
Deniz Yıldızı
0 (0%)
Lale Devri
1 (3.1%)
Arka Sıradakiler
0 (0%)
Yer Gök Aşk
1 (3.1%)

Toplam Oy Verenler: 32

Almiş'inAnniş'i

Tebessüm :)

hahayyyy konuya bak :toothy10: eveet şekercim ben pazartesileri bıçaksırtını, salı binbir geceyi, çarşamba yaprak dökümünü, perşembeee :icon_scratch: unuttum, cuma halil ile menekşeyi, cumartesi gencoyu(artık izlemiyorum sanırsam :D)izliyorum.. yaw halil ile menekşe çok heyecanlı kısmında bitti dün, meraktan çatlıyorum. ???

sevda

Allah iyliğini versin emi razi konu süpermiş
yaz kızım

PAZARTESİ;BIÇAK SIRTI

SALI;BİNBİR GECE

ÇARŞAMBA;YAPRAK DÖKÜMÜ ARALARDA AVRUPA YAKASI

PERŞEMBE;HENÜZ DOLDURAMADIK SEÇME AŞAMASINDAYIZ

CUMA;HALİL MENEKŞESİNE KAVUŞAMAYAN

CUMARTESİ; BOŞ

PAZAR; BOŞ

HOCAM.....

jbdun

:toothy10:
ptesi yok
salı binbir gece
çrş avrupa yakası
prş kavak yelleri
cuma artıkın sevgili dünürüm
ctesi yok
pazar yaprak dökümünün tekrarı :icon_thumright:

Emine

Pazartesi - Bıçak Sırtı
Salı - Fesupanallah şöyleee göz ucuyla ara ara Binbir Gece
Çarşamba - Avrupa Yakası , Elveda Derken
Perşembe - Leylanı izliyordum kaldırdılar boşşşş  :(
Cuma - Sevgili Dünürüm

Herkes yaprak dökümünü izliyor çok merak ediyorum heryerde de hep bu diziden bahsediliyor baştan izlesem olurdu ama çooook geç artık.Sılada da öyle fransız kalmıştım herkes izlerken ben izlemedim  :)

jbdun

Emine

memlekette yalnız olmadığıma sevindim  :laughing7: Birazda reklamlardan etkileniyor insan.Hep gözü yaşlı yatakta oturup ağlayan bir kızcaaz istemedim seyretmeyi yani.

jbdun

:k06: ben i hiç cezbetmedi o dizi ama yaprak dökümünü çrş günü seyredemesemde, bugün tekrarını izliyorum, aynen şu anda olduğu gibi :icon_thumright:

sevda

Valla ne yalan söyleyeyim bende sıladan pek haz edemeyenlerdenim... :igrenc:

seyda

ben de Silaya bikac kez bakmistim ama kiza sinir oluyorum ya bide o bön bakisi yokmu :toothy10: bööle gözlerini devire devire :honk: arkadaslar size masallah diyorum sizin kizlardan firsat var ve tv izliyosunuz yani bu sirada Ceylin ve Ecrin hanimlar napiyolar :icon_scratch: benimki cat diye tv yo kapatiyo. ben sali binbir geceyi ve cars yaprak dökümünü izliyorum ama dvd ye cekiyorum kuzum uyurken ancak :suclu:

Almiş'inAnniş'i

jbdun

şeydacım ecrin gündüz kapatır düğmesinden tvyi ama akşamları en geç 7buçukta yattığı için ben seyredebiliyorum dizilri :occasion14:
melis alara kaçta yatıp ki :icon_scratch:

Emine

Ceylin de kendi kendine oynuyor tv izleme huyu yok kumanda ortalıktaysa o da kapatıyor ya da kanal değiştiriyor ama kumandayı kaldırıyorum ortalıktan dizilerimde :) reklam aralarında ben de ona eşlik ediyorum beraber oynuyoruz.

seyda

haaaaaaa Eminecim tabi Ceylin in kendi kendine oynama gibi bi özelligi var. bizimki onunla ilgilenilmezse üstümeüze tirmanir her dakika ;D Jbduncum Melis Alara 10 gibi uyuyo. o diziler de burda 9da basliyo :tongue3:

duru boncuk

pazartesi-boş
salı-binbir gece
çarşamba yaprak dökümü(emine bende bu diziye sonradan başladın ama hemen anlıyosun konuyuidare eder bi dizi)aralarda avrupa yakası
perşembe -kurtlar vadisi asla kaçırmam kaçırsam bile hemen internetten indirir ertesi gün izlerim o kadar fanatiğim yani
cuma-hatırla sevgili,bu hafta asi başlıyor çok merak ediyorum onu
c.tesi-boş
pazar-boş
ben sadece 20.00de başlayan dizileri izliyorum çok uykum geliyo çünkü