28 Nisan , 2024, 20:41:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

*HAMİLELİKTE PİLATES*

Başlatan *nupe*, 07 Ekim , 2009, 15:55:26

« önceki - sonraki »

*nupe*

Arkadaşlar hamilelik sırasında pilates yapanınız var mı?
Pilates, hamilelik öncesi ve sonrasında öneriliyormuş duyduğum kadarıyla.
Hamilelikte daha çok nefes egzersizleri -yoga-tavsiye ediliyor...
Silzer neler düşünüyorsunuz?

мiŁenα.

canım hamılelere pılates ve egzersız yormadan onerıyorlar normal dogum ısteyenler ozellıkle ıyı oluyor

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

CANIM  BEN GEÇEN HAFTAYA KONFERANSA GİTTİM

PLATES HOCASIDA VARDI

AMA PEK UYGUN GÖRMÜYOR HAMİLELERİN PLATES YAPMASINI

SADECE OTURDUĞUNUZ YERDE GEVŞETME HAREKETİ YAPIN DEMİŞLERDİ

BİDE YÜRÜYÜŞ

ÇOK UZUN MESAFE OLMAMAK ŞARTIYLA

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

bazıalrı onerıyor normal dogumda cok faydası oluyormus

< ESLAL >

ay yapamam pilates filan evin işi yeterince yoruyo beni :cildir: :cildir:

мiŁenα.

*nupe*

ezoo güldürdün beni de valla :k06:
arkadaşlar bugün doktoruma sordum,hamile pilatesi yapabilirsin diğer pilates hareketleri zorlayıcı olabilir dedi.Hamile pilatesi de nefes egzersizleri falan.
selCan dediğin gibi benim doktorumda gün içinde orta tempoda yürüyüş önerdi.

< ESLAL >

ama öyle kızlar ben ailemden uzakta yaşıyorum bana yardım edecek kimse yok ee evdeykende kadın tutmak istemiyorum temizlik yemek beni yeterince yoruyor  :cildir: :cildir: sizede tavsiye ederim tempolu temizlik ve düzenli yemek yapmak :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:...temızlık yemek yeter dıyorsun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

:ehi: :ehi: :ehi:yani ayşecim oturup kalkmak bile zorlaşıyo temizliğin etkisini düşün artık :ehi: :ehi:
bugün temizlik yaptım hala karnım ağrıyo :cildir: off ağırlaşıyorum galiba artık :y25:ama daha çok var sonra nasıl geçicek bu 2 ay :honk:
hem bence bu tür gebe sporları daha çok sürekli oturarak çalışan yada evdede olsa bi yardımcısı olan bayanlar için ben akşama kadar 10 tane iş yapıyorum  :cildir:

мiŁenα.

bende dyurmuyorum kac gundur acayıp hareketlıyım :ehi:

< ESLAL >

bende öyleyim ayşecim ama sanırım artık durmam gerekiyor 2 gündür çok ağrım var  :honk: doğurcam die ödüm kopuyo :icon_pale: :cildir:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

AY ÜNLÜLER YAPYIOR PLATES SPOR FALAN FULAN BIZ YAPSAK SANKI HEMEN BISEY OLUYORMUS GIBI GELIYOR....

ben korkarim vallahi yapmaya bebise bisey olcak diye yerimden bile dogru dürüst kalktigim yok ....ama böyle yatmakdanda cok bunaldim arkadaslar su bir ayida atlatsam allahin izniyle ins. bulantilarimda gecer o zaman,, offff  offff yardim et yarabbim  :amin:

мiŁenα.

benım 3 bucuk aydan sonra kesıldı ;D

zelis

benim hic olmadiki  ;D

plates e gelincede , bosverin entel dantel seyleri , en guzeli gunde yarim saat yuruyussss....butun doktorlarin tavsiyesi.....