kizlar esinizle hic huyunuzn benzedigi oluyormu yada catistiginiz anlar?

Başlatan Balböceği, 06 Ekim , 2009, 23:39:36

« önceki - sonraki »

Balböceği

benim tosunumla her yonumuz ayni gibin oda benim gibi komik sevimli abowwww yesin karisi :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

herşeyimiz her huyumuz aynıı bi müzik konusunda çatışırız onun sevdigi müzik farkı benimki farklı amaaannnnn oda olsun artık  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

< ESLAL >

biz çok farklıyızdır nadirdir ortak noktalarımız  :-\
ama zıt kutup olduğumuz için birbirimizi çekiyoruz galiba  :k06: buna rağmen çok iyi geçiniyoruz kocişimle :love3:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

biz aslinda her konuda ayniyiz yemek konusu olsun müzik olsan hersey anlamda sadece bazi dizilere karsi ziit benimkisi ....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

esımle huylarımız göruslerımız bazen bısey dusunsek o bıle aynı cıkıyo  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Demet_dk

bizde uyumluyuz  :love3:
ama arada tatlı inatlaşmalarımızda oluyo

DİLVİN

HAYIR

ÇOK PRATİĞİM

ÇOK HAREKETLİYİM

VE ÇOK HIZLIYIM

EŞİM TAM TERSİ

ÇOK SINIRLENIYORUM  YAVAŞ HAREKET ETTİKÇE

:BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 08 Ekim , 2009, 15:55:59
HAYIR

ÇOK PRATİĞİM

ÇOK HAREKETLİYİM

VE ÇOK HIZLIYIM

EŞİM TAM TERSİ

ÇOK SINIRLENIYORUM  YAVAŞ HAREKET ETTİKÇE

:BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

can dediklerim....

miray

ben cok sinirliyim o cok sakin
ama genelde aynı tarz müzik film severiz
yemek konusunda cok farklıyız o et sever ben ot genelde
:love3:

DİLVİN

YEMEK KONUSUNDADA FARKLIYIZ

BEN ET SEVERİM O SEBZE

SAĞLIKLI ADAM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

MÜZİK KONUSUNDA FARKLIYIZ

BEN TÜRKÜ SEVERİM O POP

BİZİM TEK ORTAK YANIMIZ

BİRBİRİMİZE OLAN SAYGIMIZ VE SEVGİMİZ

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

:love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:

:love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8:

..BahaR●●

bizim tek sorun akşamları tv
ben dizi izlemeyi seviyorum
o yabancı
bu konuda pek anlaşamıyoruz
ama hep benim dediğim oluyor  :k06:
perşembe günleri hariç  :k06:

ortak yanımız
saygımız ve güvenimiz
çok şükür

Balböceği

tv falan demeyin aksam 12 de eve gelir hosgeldin askim
hosbulduk findigim der bilgisayar basina gecer ben derim birak sunu tv bakak gerci
baksak nolur ya mac acar yada hey allahim ilginc yerlere bakar guzel bi sinema tek
kere izledigimz olmustur sonra ben acarim cenemi kalk gidek uykum geldi nolur
yatalim tosunum duramiyom derim baya yalvaririm, ama bu hergun olur hergun ayni saatte
yalvarmaya basliyom yatalim yatalim sonra iyi tmm der yataga gideriz ben direk uyku moduna
gecerim oda sinirlenir hemen don arkani yat diye dirdir eder sonra sen konus ben seni dinliyorum derim
ama kizlar biz bunu her gece yasiyoruz saat 1 gecer bucugu gecer bu saatte yatilirmi der sonra sonra sonrasi hic bitmez tmm yatakta konusak der bakarim olmaz butun gun olanlari paylasir benle allahim her gece ayni ISYANLARDAYIM BEN uykumu alamiyorummmmmmmmmm oda sinir oluyor sonra bi bakmissim sabah olmus ilanet olsun diyorum ben her gece bunu yasamak istemiyorum ama :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ;D