28 Nisan , 2024, 08:44:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BOŞ GEBELİK

Başlatan n_tuba, 06 Ekim , 2009, 18:25:31

« önceki - sonraki »

n_tuba

merhaba.

yaklaşık 3 yıl bebek sahibi olmak için uğraştıktan sonra ağustosta doğal yoldan hamile kaladım.
ama bebek 7 haftalıkken kesenin boş oldugunu söyledi doktor. ikinci bir doktor da aynı şeyi soyledi.
keseyi düşürüyorum şu anda. ağrım ve kanamam çok fazla. doktorum 21 gün kanama olabilecegini söyledi.
sonra tekrar deneyeceğim. şimdilik moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum.

ebruli.

geçmiş olsun canım.allahım tekrardan yüzünü güldürsün inşallah.hayırlısı böyleymiş demkki.üzme kendini.allahım tez vakitte yine nasip etsin bi bebek. :flowers:

ŞÜKÜRLER OLSUN KAVUŞTURANA...<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ebru&year=2010&month=5&day=30&babycount=2"; type="application/x-shockwave-flash" wmode="

Demet_dk

çok geçmiş olsun
biran önce sağlığına kavuşursun ve ilerde güzel haberler verirsin inşallah :amin:

мiŁenα.

gecmıs olsun....

ıns kısa zmanda bebıs sahıbı olursn :amin:

:love9: :love7: :love9:

yabangülü

geçmiş olsun canım inşlh kısa zamanda olur hiç üzlme bende 5 tane düşük yaptım hayırlısı inşl

ecee

canım çok üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş.bende aynı senin gibi boş gebelik yüzünden 13 agustosta kürtaj oldum.fakat sen şu anda keseyi düşürüyorum demisin yani kürtajla almadılarmı :dontknow: benim bildigim kadarıyla kürtajla alınıyor..fakat moralini bozma allah ne verirse hayırlısını versin.ve benim kanamam 40 günü tamamladı..

betüs26

CANIM GEÇMİŞ OLSUN BENDE YAŞADIM AMA KÜRTAJ OLDUM NEDEN KÜRTAJ YAPMIYOLAR MERAK ETME BEN ŞİMDİ YENİDEN HAMİLEYİM 6 AY ARA VERDİM DİNLENMEK İÇİN İYİDE OLDU ŞİMDİ 5 HAFTALIK HAMİLEYİM DOKTORUM BANA BOŞ GEBELİK SENİNLE İLGİLİ YANİ ANNEYLE İLGİLİ Bİ SORUN DEĞİL DEDİ BEBEKLE İLGİLİ DEDİ O YÜZDEN ÜZÜLME CANIM YİNE OLUR HAYIRLISIYLA RABBİM YARDIMCIN OLSUN

yasmin35

ya nekadarda zor bi durum sinsanın sevinci gursagında kalıyo hem acaba neden bukadar çogaldı bu sorunlar yediklerimizdenmiki herkezde bi sorun hormon olsa gerek yedigimiz içtigimizin içinde hormon var ben günah keçisi onu görüyorum
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

cok gecmiş olsun canım benim bi arkadas vae 2 düşük bi de bos gebelik gecirdi 3 ya sonrada tekrar hamile kaldı ve işimid oglu 6 aylık oldu allah gönlüne versin inş  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

..BahaR●●

çok geçmiş olsun

Rabbim tekrar sağlıklı hamilelik nasip etsin inş....

asusen

Çok geçmiş olsun canım. Bende 6 haftalık hamileyim. Boş gebelikten korkmaya başladım. Cumartesi günü kontrolüm var. Giderek boş gebelik sayısı artıyor. Nedenini bilen var mı?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

allahın  izniyle bişey cıkmaz inş arkadasım
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

betüs26

asusen selam canım hadi hayırlısı canım korkma allah büyük biliyorum bu korkuyu hemde çok iyi bende yaşadım bir kaç gün önce boş kese olayınıda yaşadım işte bebek oluşurken döllenme esnasında oluşan bi sorunmuş bu yoksa anneyle ilgili var olan bir sebep değilmiş inşallah hadi görürsün bebişini benimki 5 haftalık 20 sinde gidicez bizde kalp atışları için hayırlısıyla nasipse

мiŁenα.

asusen bırsey olmaz cıkmaz ıns :amin:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

öncelikle gecmis olsun cnm rabbim e kisa zamanda tekrar bebis nasip eder ins. :amin: :amin:

asusen korkma insan korktukca basina geliyor rahat ol cnm stress yapma  :aferin: