***Merhaba***

Başlatan *nupe*, 05 Ekim , 2009, 17:30:59

« önceki - sonraki »

*nupe*

Merhaba arkadaşlar ;)
Bende aranıza yeni katıldım.10 haftalık hamileyim.
Dilerim hepimiz bebeklerimize sağlıkla kavuşuruz.
Sevgiler :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

h.g canım aramız allah bebısını kucagına almayı nasıp etsın ıns bızede tes zamanda bebıs verır allahım  gusel paylasımlar canım :opucuk: :flowers:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

asusen

holgeldin canım aramıza

vuslat

hoşgelmişsinn aramıza sefalar getirmişsin canım.. allah bebişni kucağına almayı nasib etsin inş.  ben tugba... güzel paylaşımlarda görüşmek dileğiyle  :opucuk:

[/ur

мiŁenα.

merhaba tatlım hosgeldın forumumuza....

ben ayse 20 yasındayım 14+4 hamıleyım...

samsun luyum..

ıns kalıcı olursun hos sohbetler paylasımalr yaparız :opucuk:
[/b]

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

cnm aramıza h.geldinnnn
üyeliğin daim olsun inş.........

****EMOŞİNN****

hoşgeldin canım emine ben 8 yaşında kızım var Allah tamamına erdirsin bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: *nupe* - 05 Ekim , 2009, 17:30:59
Merhaba arkadaşlar ;)
Bende aranıza yeni katıldım.10 haftalık hamileyim.
Dilerim hepimiz bebeklerimize sağlıkla kavuşuruz.
Sevgiler :k06:
huoşgeldin nupe allah hayırlısıyla yavrunu kucapına almayı nasip etsin inşallah
nermin ben 6 yaşında 1 oğlum var 2. istiyorum nasipse :amin:
can dediklerim....

evra

hoşgeldin sağlılklı sıhhatlı kucağına almayı nasip etsin .hamileliğin tadını cıkar .bebeğinle mutlu ve sağlıklı bir yaşam yaşarsın.............. :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

*nupe*

Hoşbuldum arkadaşlar  :wave:
Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler...Ben ilknur 29 yaşındayım ,10+5 hafta olduk yarın kontrole gideceğim ve çok heyecanlıyımm
Allah hepimizin yardımcısı olsun,bebek bekleyen ve isteyen herkese sağlıklı,hayırlı ve şanslı yavrular versin.

мiŁenα.

merrhaba ılknur aramızda tam 1 ay var bende 14+6 yım ;D

*nupe*

Alıntı yapılan: ♥..MeLeĞiM..♥ - 07 Ekim , 2009, 16:10:43
merrhaba ılknur aramızda tam 1 ay var bende 14+6 yım ;D

merhaba ayşe
inşallah güzel geçiyordur hamileliğin
benim bulantılarım var  1 ay sonra kesilir deniliyor.Sende de oldu mu? 1 ay olduğuna göre aramızda tecrübelerinden faydalanmak isterim :)

мiŁenα.

canım mıgde bulantım kesıldı...ama mıgren var bende mıgrenım tutarsa mıgdem bulanıyor...

ıns senınde kesılır zır ya mıgde bulantısı :igrenc:

*nupe*

ayşe benim de migrenim var malesef,son günlerde tansiyonum da düşmeye başladı...
:igrenc:

мiŁenα.

aynen bendede mıgren var eger basım tutarsa mıgdem bulanıyor ölüyorum diriliyorum...

kotu yaaa :cildir: