Antalya'da İyi Bir Jinekolog ?

Başlatan sendenbaska, 02 Ekim , 2009, 23:26:29

« önceki - sonraki »

sendenbaska

02 Ekim , 2009, 23:26:29 Son düzenlenme: 15 Ağustos , 2011, 08:38:50 g10ca
selam arkadaslar
bende sizler gibi anne olmayi diliyorum  :amin:
artik bir jinekoloka gozukmenin zamani yine geldi
antalyaya yeni tasindik ve kim iyi bir jinekolok dur bilmiyoruz  :dontknow:
bana antalyada tavsiye edebilecginiz iyi bir jinekolok varmi ve ozellikle bayan bir jinekolok istiyorum?
onerileriniz icin simdiden tesekkur ederim

luna

antalyada yaşayan arkadaşlarım ali fuat şengör giden varmı çok iyi bir doktormuş bilginize bende bugün gidiyorum dua edin arkadaşlarım

ยรlคภ๓คz göภlüm

15 Ağustos , 2011, 08:11:08 #2 Son düzenlenme: 15 Ağustos , 2011, 13:45:58 happines
canım ben gittim... çok kalabalık, hastayla ilgilenemiyor bile. ne zaman muayene olacağın ve tahlil sonucunu bile ne zaman göstereceğin belli değil. Çalışıyorsan pek uygun olmuyor ama faydasını görenler çokmuş... doktora birşey soracağın zaman telefonla  ancak akşam ulaşabilirsin...

luna

bugün gittim ve çok yogun oldugu için sinan bey baktı ali fuata bizim tanıdıklardan çok giden oldu çok iyiymiş çok memnun kaldıklarını söyledi ama ilaçlı filimden sonra ona gidecegim artık hayırlısı     arkadaşım git bence sende tavsiye ederim gitmek istersen tarif ederim

luna

happines sende çocuk varmı canım sendemi antalyadasın ama çok korkuyorum arkadaşım ilaçlı film çekilcek sen yaptırdınmı peki tşk ederim :wave:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: luna - 16 Ağustos , 2011, 00:02:33
happines sende çocuk varmı canım sendemi antalyadasın ama çok korkuyorum arkadaşım ilaçlı film çekilcek sen yaptırdınmı peki tşk ederim :wave:

canım bir tane oğlum var.. evet antalyada kepez ilçesinde sen nerdesin. ben de pko vardı ali fuat'a gittikten sonra şükür geçti ama  henüz hamile kalamadım. film çektirmedim. 

ยรlคภ๓คz göภlüm

Ali Fuat'a gitmenin kolay yolu sabah yedide gidip kayıt yaptırmak. o yüzden hep ilk sırada oluyordum, ilk sırada olmazsan ameliyata giriyor ve ne kadar bekleyeceğin belli olmuyor