hamile birini gördüğünüzde ne hissediyorsunuz

Başlatan perçem, 02 Ekim , 2009, 14:47:50

« önceki - sonraki »

perçem

ben bazen seviniyorum bazende kıskanıyorum a siz hele bazıları gerile gerile göstermezmi offff :caca:
meleğim gelde hasretimi bitir

mavişimmm

çok hoş gelıyo gözümee.karnı şişmişş bi şekildeeee.evet bazıları özellikle yapıyooo.bende acaba benımde bırgun gelıpde şişekmi diye dua edıyorummm.şu an 8 haftalık hamileymmm.allahjım sanada versın canımm inş.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

cok gusel gelıyolar gözume ıcımden hamıle örunce allahım olmuyanlarada banada hayırlı bebeısler nasıp et dıyom kıskanmıyom  erılmek önemlı degıl o bebege gusel bı gelecek saglamak önemlı oyuzden hıc kıskanmıyom ıns bızde gusel anneler oluruz  :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

perçem

:opucuk: :opucuk:ayyyyy canım hamilemisin çok sevindim inan allah sağlıklı sıhhatli kucağına versin canım ama benim çevremde bazıları bana nisbet yapıyor biliyomusun akşam misafirim vardı birisi hamileydi amn allahım bi nisbet ellerini karnından çekmez sürekli laf çarpar akşam moralim çok bozuldu inan çok mutsuzdum :crybaby2: :crybaby2: yoksa kıskanç bi insan değilim yanlış anlaşılmasın :crybaby2:

= - =SeLSeBiL= - =

çok hoşuma gidiyor kendimi düşünüyorum öyle inş olurumda. sadece dua ediyorum Rabbim bana ve tüm isteyenleri hayırlı saglıklı çcuklr nasip et die
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

perçem

canım bende gördüğümde allahım diyorum bebim karnım nezaman şişecek diyorum ya hiç olmazsa diyorum onlara imreniyorum haaa akşamki misafirim diyorki ayyyyy diyor benim çocuğum olmasa kafayı boardım siz nasıl sabrediyorsunuz diyor napayım intiharmı edeyim yani dimi ama  :crybaby2:

= - =SeLSeBiL= - =

sinir şeyler öyle insanları bi kaşık suda boğmak istiyorum. kimsede anlayış kalmamıs insanların canını yakmayı ne çok seviyolar ya :cussing:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: perçem - 02 Ekim , 2009, 14:56:33
:opucuk: :opucuk:ayyyyy canım hamilemisin çok sevindim inan allah sağlıklı sıhhatli kucağına versin canım ama benim çevremde bazıları bana nisbet yapıyor biliyomusun akşam misafirim vardı birisi hamileydi amn allahım bi nisbet ellerini karnından çekmez sürekli laf çarpar akşam moralim çok bozuldu inan çok mutsuzdum :crybaby2: :crybaby2: yoksa kıskanç bi insan değilim yanlış anlaşılmasın :crybaby2:

guselım ölelerıne ne bakıyon allah buyukdur sen ıcını ferah tut   ıns sende bızde hamıs kalırıs ama bız gerılmeden duzun yururuzkı kımseyı kucuk görmeyız allahım ıns hayırlı evlatlar nasıp et  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:stres yapmayın bu ay hamıs patlaması olur ıns  :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

perçem

Alıntı yapılan: SeLSeBiL - 02 Ekim , 2009, 15:18:00
sinir şeyler öyle insanları bi kaşık suda boğmak istiyorum. kimsede anlayış kalmamıs insanların canını yakmayı ne çok seviyolar ya :cussing:
:crybaby2:ewt canım akşamki misafir benim canımı çok yaktı gerçekten :crybaby2: :crybaby2:

perçem

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 02 Ekim , 2009, 15:25:25
Alıntı yapılan: perçem - 02 Ekim , 2009, 14:56:33

guselım ölelerıne ne bakıyon allah buyukdur sen ıcını ferah tut   ıns sende bızde hamıs kalırıs ama bız gerılmeden duzun yururuzkı kımseyı kucuk görmeyız allahım ıns hayırlı evlatlar nasıp et  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:stres yapmayın bu ay hamıs patlaması olur ıns  :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk:inş canım 6 yıldır bsefer diyorum ama malesef hüsran  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

allahım ıns en kısa zamanda yuzunu guldurur hayırlısı  olsun canım uzme canını
:amin: :amin: :amin: :amin:

perçem

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 02 Ekim , 2009, 15:30:29
allahım ıns en kısa zamanda yuzunu guldurur hayırlısı  olsun canım uzme canını
:amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin:canım inş seninde  :flowers: :flowers: :love7: :love3: :opucuk:

= - =SeLSeBiL= - =

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

senınde canım allah ısdeyenlere hayırlı saglıklı tez zamanda bebısler versın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

= - =SeLSeBiL= - =