29 Nisan , 2024, 07:13:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bu sıteye kayıtlı herkeze selam olsun

Başlatan gizem06, 01 Ekim , 2009, 12:47:36

« önceki - sonraki »

gizem06

yenı kayıt oldum ve kımle nasıl ıletısım kuruldugunu bılemıyorum ama bende buradakı dıger kısıler gıbı cozumleyemedıgım ve soru ısaretlerıyle dolu olan beynımı bıraz hafıfletmek ıstıyorum.umarım bana yardımcı oacak arkadaslar vardır aranızda...sevgıler

DİLVİN

Alıntı yapılan: gizem06 - 01 Ekim , 2009, 12:47:36
yenı kayıt oldum ve kımle nasıl ıletısım kuruldugunu bılemıyorum ama bende buradakı dıger kısıler gıbı cozumleyemedıgım ve soru ısaretlerıyle dolu olan beynımı bıraz hafıfletmek ıstıyorum.umarım bana yardımcı oacak arkadaslar vardır aranızda...sevgıler

HOŞ GELDIN CANIM ARAMIZA
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

sarisinn

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

gizem06

sızınle konusmak ıstıyorum ama sıte cok karısık geldı bana cozemedım msj nasıl gıdıyor kıme gıdıyor anlamadım ama yanıtlayan bıkac arkadas olmus tesekkurler

βαlκιz

hoşgeldin gizem ben gülşah güzel paylaşımlar dilerim ;)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: gizem06 - 01 Ekim , 2009, 12:47:36
hosgeldinn canımmm aramızaa bende yeni üyelerdenimm bu arada sibel ben
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

gizem06

adet gunume bır gun kaldı ama bu ay hıc belırtı yok her ay karnım agrıyodu goguslerım sısıyodu acıyodu usuyordum mıdem yanıyordu goz bebeklerım buyuyordu kırpıklerım dolgunlasıyordu vs vs sıtede yazan hersey basıma geldı yazmaktan cızmekten hesap yapmaktan hergun yumutlama gunu hesapayıp yazıp cızdıgım okudugum aldıgım cıktıları defalarca okumaktan bıktım yoruldum bu ay hamıle kalmak ıstıyorum tabı hayırlısıyla ınsallah 

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: balkız - 01 Ekim , 2009, 15:02:23
sibel 89 sende hoşgeldin  :flowers:
tesekkür ederimmm güzel haberler duymayı özledim  :love7:

βαlκιz

Alıntı yapılan: sibel_89 - 01 Ekim , 2009, 15:08:33
kendini tanıtsana nerelisin yaş kaç

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: balkız - 01 Ekim , 2009, 15:10:34
Alıntı yapılan: sibel_89 - 01 Ekim , 2009, 15:08:33
kendini tanıtsana nerelisin yaş kaç
20 yasımdayım istanbulda yasıyorumm iki yıllık evliyimm sizlerr..

βαlκιz

ben de 19 yasımdayım 28 aylık evliyim memleket erzincan ama dogma büyüme istanbulluyum ama evlenince memlekete geldim ikiz bebeklerim var

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: balkız - 01 Ekim , 2009, 15:18:04
ben de 19 yasımdayım 28 aylık evliyim memleket erzincan ama dogma büyüme istanbulluyum ama evlenince memlekete geldim ikiz bebeklerim var
allah bagıslasınn canımm rabbim analı babayı buyutmayi nasip etsin

βαlκιz

sagoll canım sendemi bebek istiyosunn allah gönlüne göre verir inşallah :amin: :amin: