28 Nisan , 2024, 14:29:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

esinizden nerde nasıl bır sekılde evlenme teklıfı aldınız

Başlatan ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★, 30 Eylül , 2009, 13:09:33

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

benımkı cok komık :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ılk gördu benımle evlenırmısın dedı  olmas dedım ıkıncısı ayder yaylasında tepede elınde ıkıtane papatyala benımle evlenırmısın olmas  dedım 3uncusu elınde cıceklerle tek basına babamın karsısına cıktı kızını ısdıyom dedı  bakdım bu ercek söluyo kabul edım dedım  yazık olmusdu babamın karsısında tıtrıyodu :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :love9:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Demet_dk

bi radyo kanalına mesaj yollamıştı canım kocam benim  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

işyerimdeydik bana su verebilirmisin dedi bende su vermek için mutfağa gittim ve gelince odamın kapısına şöyle süslüsünden benimle evlenirmisin kelebeğim yazılı bir kağıt asmıştı  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 30 Eylül , 2009, 18:26:32
işyerimdeydik bana su verebilirmisin dedi bende su vermek için mutfağa gittim ve gelince odamın kapısına şöyle süslüsünden benimle evlenirmisin kelebeğim yazılı bir kağıt asmıştı  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

hahahhaha mslh benim gibi tanisma haftasinda evlenen yoktur herhalde benimkide yolda gordu ertsi gunu dayandi kapiya bubam yok didi anam kiz istiyor dedi bubam yok dedi ama benim dedigim oldu sonra resmi nikah haftasinda yildirim nikahi yani 1 sene nisanlilik  :ehi: :ehi: :ehi: yinede ah etmedimm sadece sevdim BEN

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: bàLboc£qi - 01 Ekim , 2009, 00:18:42
hahahhaha mslh benim gibi tanisma haftasinda evlenen yoktur herhalde benimkide yolda gordu ertsi gunu dayandi kapiya bubam yok didi anam kiz istiyor dedi bubam yok dedi ama benim dedigim oldu sonra resmi nikah haftasinda yildirim nikahi yani 1 sene nisanlilik  :ehi: :ehi: :ehi: yinede ah etmedimm sadece sevdim BEN
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

βαlκιz

gerçekten almadım eşim bana evlenme teklifi etmeden gelip beni istedi babam olmaz diyince bi müddet sonra gel beni kaçır evlenelim dedim oda geldi kaçırdı :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

biz nisanlanmadan önce her gün geziyorduk ben yurtdisinda kaldigim icin belli bir süre sadece istanbulda oldugum icin her gün beraberdik yani hep arabanin topitopunda kirmizi kalpti kücük bir kutu vardi nereye gitsek cebine koyuyordu paketi bana caktirmiyor güya hehe :k06: snra ümraniyede vapurla sahil turu yaparken gemide evlenme teklifi etdi ve herkesde alkisliyip tebrik etdi sok olmusdum cokda sevinmisdim hep merak ederdim acaba ben nasil bir evlenme teklifi alcam diye ve hayalimdeki gibide oldu cok sükpr..... :nazar: :nazar:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: balkız - 01 Ekim , 2009, 17:08:32
gerçekten almadım eşim bana evlenme teklifi etmeden gelip beni istedi babam olmaz diyince bi müddet sonra gel beni kaçır evlenelim dedim oda geldi kaçırdı :k06: :k06:
kacmakda bı nevı evlenme teklıfı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ama sımdı babayla kus degılsınız demı :icon_scratch:

mavişimmm

benim eşimm öylesine laflıyodukkk.hayattan yaşamdan bahsettiii birazz.olması gerekenlerden falann.hayatımından bır istekte bulunucam dediii.sevdiğim kişiyle aynı yastığa baş koymak dediii.bununda sen oplmanı istiyorum dedii.ben dalmışımm boş boş dinliyomm eşimii.anlamadım ilk olarak.sonra jeton düştü benimm.şaşırdımmm dondum kaldımm.beklemiyomuş gibi yaptımmm.biraz zor oldu benim içinn amaa neyse.ben zaten gunlerden berı beklıyorum boyle bır teklıfle gelırmı acaba dıyeee.

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: mavişimmm - 01 Ekim , 2009, 18:32:10
benim eşimm öylesine laflıyodukkk.hayattan yaşamdan bahsettiii birazz.olması gerekenlerden falann.hayatımından bır istekte bulunucam dediii.sevdiğim kişiyle aynı yastığa baş koymak dediii.bununda sen oplmanı istiyorum dedii.ben dalmışımm boş boş dinliyomm eşimii.anlamadım ilk olarak.sonra jeton düştü benimm.şaşırdımmm dondum kaldımm.beklemiyomuş gibi yaptımmm.biraz zor oldu benim içinn amaa neyse.ben zaten gunlerden berı beklıyorum boyle bır teklıfle gelırmı acaba dıyeee.
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:gelmıs allah mutlu etsın hıc ayırmasın :amin: :love9: :love9: :love9: :love9:

safiş

merhaba arkadaşlar ben ankarada oturuyorum belki duymuşsunuzdur yada burada oturan arkaadaşlar biliyordur mutlaka dikmen vadisine gitmiştik gezmeye ve yağmur yağmaya başlamıştı bizde arabada oturuyoduk kesilmesini bekliyorduk o arada birden bire benimle evlenirmisin dedi ama ben evet diyemedim yani hibirşey diyemeden ona sarıldım 24 ekimdi 2008 o arada çok komik birşey oldu biz arabadayken bizi arabada farketmeyen 2 minik çocuk ay çok komikti 2side birden önümüzdeki duvara işemeye başladılar eşiimle birlikte gülme krizinde girmiştik  :ehi: :ehi: :ehi:şimdi bu ayın 11de 3 aylık evli, olcaz işte ;D ;D