Karar verdim bugun istihareye yatacam dua edin

Başlatan Balböceği, 29 Eylül , 2009, 21:04:56

« önceki - sonraki »

Balböceği

istihareye yatmayi dusunuyorum ama esimin bilmesini istemiyorum galiba o uykuya dalinca baslarim namaz kilmaya istihare namazimi diyoduk arkadslar bilginz varmi cocuk istiyorum allahim insallah nasip eder ama soyle guzel ikizlerim olsun gerci mevlam neylerse guzel eyler nasip kizlar :amin: :amin:

мiŁenα.

ben cesaret edemezdım yatmaya....

cunku ıstıhare namazında ne gorucegın ne renk gorucegın bellı deıl...ben korkardım :'(

:love9: :love7: :love9:

mavişimmm

slm canımmm.bebek için istihare yapma bencee.çünkü içinde bulunduugun durumda etkilecek senii.ve net birşey göremeyebilirsinnn.birde hemen çıkmayabılırr.bunu yappamktansa rabbime dua et devamlııı.bu daha gecerlı benceee.

= - =SeLSeBiL= - =

istihare namazı diye niyetleniyosun sonrada duası var o duayı okuyup hiç birşey konusmadan yatarsın. bence de bebek için yatma
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

Balböceği

saolun kizlar ama aksdam vazgectim cok yorgundum bide daha yeni evlendim acele etmeyim dedim dua ediyoz sadece ama hayirlisi kizlar hayirlisiysa versin hayirsiz olacagisa vermesin benim annem kardesime boyle derdi hayirliymiski verdi diyor  :amin: :amin: :amin: :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben cogu ısımı yapmadan önce bı teyze vardı hep onu yatırırdım ıstareye hepde sonucları gusel olurdu allah herseyın hayırlısını versın :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği