bende anne olmak istiyoruuumm.

Başlatan güliz, 29 Eylül , 2009, 20:31:50

« önceki - sonraki »

sarisinn

canım bende bebek istediğimde ilk zamanlar stres yapıyodum.olmuyomu .neden hamile kalamıyorum.hemde daha ilk denemelerm.de.başta korundum çünkü..testlrle yatıp testlerle kalkıyodum..ama en son oluruna bıraktım olursa olur olmazsa olmaz dedim..test bile almadım.hiç takmadım ve hamile olduğumu öğrendim.gerçeten kafaya takınca olmuyomuş..inşallah en kısa zamanda bebişin olur ve kucağına alırsın..

güliz

tavsiyelerin için sağol tatlım inş öle yapalım bakalım.ALLAH isteyen herkese versin :amin:

= - =SeLSeBiL= - =

bende istiyorum çocuk ama olmuyor :crybaby2: :crybaby2:
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

güliz

****EMOŞİNN****

:flowers:hoşgeldin canım aramıza hepimize hayırlısıyla bebişler versin inşallah :binkybaby: :binkybaby:

güliz

hoşbulduk tatlım.ALLAH bütün isteyenlere nasip etsin.en yakın zamanda anne olmak ümidiyle..

GüzeLCe

amin canım Allahım çok aratmadan hayırlısıyla nasip etsin  :amin: banada  :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:amin: :amin: :amin: :amin:h.g aramıza canım ıns gusel vakıt gecırısın hamıs haberınıde duyarız allah herkesın gönlune göre versın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

güliz

amin inşallah cnm.en yakın zamanda güzel haberleri veririz inş :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: güliz - 01 Ekim , 2009, 16:59:46
amin inşallah cnm.en yakın zamanda güzel haberleri veririz inş :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: güliz - 01 Ekim , 2009, 16:50:02
hoşbulduk tatlım.ALLAH bütün isteyenlere nasip etsin.en yakın zamanda anne olmak ümidiyle..
[/
Alıntı yapılan: güliz - 30 Eylül , 2009, 13:43:33
hoşbulduk arkadaşlar benim bugün adet günüm çok stresliyim sakin olamıyorum.sizin nasıl oluyor
canım benim yaa benimde 2 gun var adet olmama bende stresliyim aklını baska selere yönlerir düşünmemeye calıs
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

GüzeLCe

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

GüzeLCe

sibel canım ya kusura baqma askmeleqını gördümde onun için :) benım adet gecikti 15 gün test yapım mı sence? :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: güzelce - 01 Ekim , 2009, 17:55:02
sibel canım ya kusura baqma askmeleqını gördümde onun için :) benım adet gecikti 15 gün test yapım mı sence? :ehi:
önemli degil canım yaa bi yap için rahatlar ne hissediyosunn adet belirtilerin falan oldu mu hiç yada hamilellik belirtileri var mı??