ltihabı olupta tedavi olduktan sonra hamiş kalanlar tedaviden kaç ay sonra....

Başlatan vuslat, 01 Ekim , 2009, 11:46:23

« önceki - sonraki »

vuslat

[/ur

GüzeLCe

şekerim iltihap  her zaman olabileceq bişi  ayak üşüdüğünde,eşinden gecen mik.kaynaklanıyor bu herzaman olabilir  ;) bide sancısı olmasa  :sad1:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tuğbacım o iltihaptan ben neler çekiyom şimdi ah ah

ben kaybettiğim bebeğime hamile kalmadan öncede sistit olmuştum vede bi sonraki ay hamiş kalmıştım ama bi sorun yaşamadım ben öle iltihapla alakalı

asiyemre

canım bende bu ay gittim doktora enfeksiyon varmış smer almıştı fitil ve antibiyotik verdi inş bu ay hamiş kalırız :amin:

ilkay

bende çok çektim o iltihaptan ne kadar ilaç kullandım ayaklarımı üşütünce tekrar başlıyo tamamen geçmiyo yani en son soğan suyu tamamen silmişti bu ayın sonunda dr.m  bakacak tekrar olmuşmu diye inşallah temiz çıkar sonra yumurtlama ilacıyla çatlama iğnesi yapacak

Balböceği

suana kadar dr gitmedim ama her kadinda olabiliyor cok kotu bisi herhalde siki siki ayaklariniz giyin fazla usutmemeye calisin insallah gecer ama mikrop uruyor durmadan :dontknow:

ilkay

yaaa bugün öleden sonra tekrar idrar yollarım yanmaya başladı neye kafamı taksam başıma geliyo bu ay inşallah bişi çıkmaz diyordum ama şimdide yanmalar başladı galiba iltihap bayagı çoğaldıki bu kadar yanma oldu ooooooooooooffffffffffffffffffff   oooooooooooooffffffffffffffffffffff :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

мiŁenα.

EWLILIGIMIN 4.AYI GITTIM ILTIHAPTAN COK CEKTI ILLET HASTALIK AMA 3 AYDA KURTULDUM KENDINI KORUMAYINCE YINELIYOR HAMILEYIM SIMDIDE MANTAR CIKTI 2 GUNDE BITTI...

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

kizlar dusunsenize hep biz kedinlarda orasi agriyor erkekler kadar rahati yok :BangHead: :BangHead: :BangHead:

мiŁenα.

nıe ole dıyon bu hastalık eger ılıskı olursa erkegede buylasıyor ve aynı seylerı oda cekıyor :k06:

tabı kadınlar kadar olmasada

:love9: :love7: :love9: