28 Nisan , 2024, 15:35:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bende anne olmak istiyoruuumm.

Başlatan güliz, 29 Eylül , 2009, 20:31:50

« önceki - sonraki »

güliz

herkese merhaba bende anne olmak istiyorum.aynı sizin gibi :occasion5:

= - =SeLSeBiL= - =

hoş geldin aramıza canım bende sendenim:) ne kadarlık evlisin?
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

güliz

Alıntı yapılan: SeLSeBiL - 29 Eylül , 2009, 20:35:10
hoş geldin aramıza canım bende sendenim:) ne kadarlık evlisin    hoşbulduk tatlım 14 aylık evliyim hala hamile kalamadım :BangHead:

= - =SeLSeBiL= - =

bende 11 aylık evliyim:) kalırız inş yakında. tedavi görüyomusn

güliz

yok daha tedavi aklımdan geçmedi.biraz deneyip bakalım.2 aydır bilinçli bakıyoruz.ondan önce ölesine yani sen ne zamandır düşünüyosun

= - =SeLSeBiL= - =

ben evlendiğim ilk zamanlr korundum daha sonra bıraktım ilk ay bende kist olustu zaten daha sonra hep böyle stres yasıyorum. hamilemiyim değilmiyim die.

güliz

hımm. hayırlısı olsun tatlım bu dönemde stres yapmamak lazımmış.gel bide bize sor.hemen olsun isteriz öle değilmi?

Balböceği

selsebil nasilsin inslh tez zmanda bebek sahibi olursun kardesim nasip uzme tatli canini

мiŁenα.

hosgeldın tatlım....

ıns dılegıne en yakın zamanda kavusursun :amin:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

güliz

hoşbulduk arkadaşlar benim bugün adet günüm çok stresliyim sakin olamıyorum.sizin nasıl oluyor

sarisinn

hoşgeldin canım benim.inşallah en kısa zamanda anne olursun..benden sana tavsiye çok stres yapma..olacağı varsanda olmuyomuş..allah gönlüne göre versin..

güliz

çok sağol tatlım bugün desteğe çok ihtiyacım var.inş en yakın zamanda olurum.senin bebiş varmı?ben burda yeniyim de

= - =SeLSeBiL= - =

Alıntı yapılan: bàLboc£qi - 29 Eylül , 2009, 21:16:32
selsebil nasilsin inslh tez zmanda bebek sahibi olursun kardesim nasip uzme tatli canini

teşekkür ederim cnm iyiym şükür sen nasılsn inş hepimizde en yakın zamanda hamile kalırız

sarisinn

Alıntı yapılan: güliz - 30 Eylül , 2009, 13:51:21
çok sağol tatlım bugün desteğe çok ihtiyacım var.inş en yakın zamanda olurum.senin bebiş varmı?ben burda yeniyim de
dualarım seninle.allah isteyen hekese versin inşallah.bende 10+4 günlük hamileyim..ilk bebeğim..