eskiden şu şu daha güzeldi ddediğiniz şeyler var mı?

Başlatan = - =SeLSeBiL= - =, 29 Eylül , 2009, 16:50:02

« önceki - sonraki »

= - =SeLSeBiL= - =

ben başlıyayım:

eskiden aşklar daha güzeldi aşklar gerçekti birbirlerine daha çok güveniyorlardı. uğruna ölünen sevdalar vardı. birbirlerine mektuplar şiirler yazardı. şimdi kim kime yazıyor. zaman geçince geçmişi hatırlamak için ne var elimizde. şimdi herşey sanal.
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

mavişimmm

eskide dostluk ta bambaskaydııı.küçüklüğümü hatılıyoorummm.ablamların paylaştığı anılarını yasadıklarını hatırlıyorumdaa bız oyle seyler goremıyozzz..var hıc yok dersem yalan olurr amaaeskisi gibi eğlenceli sıkı fıkı deil artıkkk.yanındakine bile güvenemıyosunnn

= - =SeLSeBiL= - =

mavişim katılıyorum sana. şimi kimseye güvenemiyosun ki dostluk olsun. şimdi okadar çok istrdim kii bi arkadasım olsun onunla dertleşeyim kimsem yok:(
eskiden ne güzel oyunlar vardı şimdi çocuklr evden çıkmıyo tv var aksama kadar basından kalkmıyorlar, bilgisayar var sürekli oyun oynuyorlar. bahceye çıkıpta gülürek kosarak oyun oynamıyorlar.
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

can yine cannnn

eskiden ramazanlar bayramlar daha güzeldi
ziyaretler daha keyifli ve samimiydi
ablalarım yanımda ve kocaman bir aileydik  :y25: :y25: :y25:
can dediklerim....

Balböceği

nermin parmagimdan aldin kelimeyi eskiden ramazanlar daha guzeldi gerci yinede benim yasimda guzeldi

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

yok cunku hepsı guseldı sımdıde usel yada ben hep usel bakıyom :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

****EMOŞİNN****

βαlκιz

ben eskiye gidemiyom nekadar gitsemki çok gidersem bişey hatırlamam :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ESKİDEN KOMŞULUK İLİŞKİLERİ ÇOK DAHA GÜZELDI :'(

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

eskıden dostluk komsuluk ınsanlık cok farklıydı sımdı ne ınsanlık ne bırsey var ...

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

ESKİDEN ANNEM DERDİKI GERİYE KALAN DÜŞMANAMI KALIYORDA

Bİ OTURUŞTA HERŞEYİ BİTİRİYORSUNUZ

ŞİMDİ DOLAPTA BİRİSİ BENİ YESİN DİYE BEKLIYOR YİYCEKLER

AMA ESKİSİ KADAR TATLI DEĞİLLER ŞİMDİ
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ne guzel demıs annen :k06:

eskı den yemekler eglencelıydı sımdı esımle ıkı kısı ben kalabalık yemek severım

:love9: :love7: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

eskıden meyve ve sebzelerde lezzet vardı şimdi ot gıbı ne oldugu  bellı degıl  ::)