....aklinizdan suan ne geciyor......?????

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 28 Eylül , 2009, 23:44:58

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

= - =SeLSeBiL= - =

aklımdan suan arkadaslarım geçiyo hafta sonu bi arkadasımın nişanı bi tanesinin de düğünü vardı ikisininkinede gidemedim:( onları düşünüyodum
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

yarin dokt. gitcem onu düsünüyorum,,,,

βαlκιz

birazdan doktora gidip ine olcam onu düşünüyorum tırsıyorumm :-ooo :-ooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

mavişimmm

Alıntı yapılan: Sivaslim - 29 Eylül , 2009, 12:45:42
yarin dokt. gitcem onu düsünüyorum,,,,

canım yarın mı gıtcen sen dr a.2 hafta sonra dıyodun sankı yanlış hatırlamıyosam.yoksa baska bırseyden mıı.öenmlı bırseyok inşallah.heber ver bızeee..dualarım senınle.... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar:

miray

TEMİZLİK YAPMAM LAZIIIIIIIIIIIIM AMA ÜŞENİYORUM
UYKUMDA VAR  :cildir:  :cildir:

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★