28 Nisan , 2024, 01:22:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hiç ah aldınız mı? veya aldığınızı düşündünüz mü?

Başlatan can yine cannnn, 27 Eylül , 2009, 00:24:35

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

can dediklerim....

Balböceği

ilk yanit benden gelsin kesin anamdan gelmistir  :ehi: :ehi: :ehi: cok edepsizdim galiba ama sadece dilden soylerdi yoksa kiyamaz bana

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

kesin marslı nebahat ah etmiştir ama o
önce benim ahlarımdan ne yapacak onu düşünsün :toothy10: :toothy10: :toothy10:
oda oğluma bağırmasaydı  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
can dediklerim....

Dilek&Yusuf

kaçtığımızda benim ailem barıştıktan sonra olan olaylarda eşimede banada ah etmişlerdr ama hiç suçumuz yoktu bilmiyorum ne olur Rabbim bilir...

βαlκιz

biz kaçtımızda ah etmemiş babam gerçi sadece o çocugu ayagından vurucam diye yemin etmiş eşimi yani :ehi: :ehi: :ehi: ama şimdi söyledikçe gülüyoruzzz eşim bazen baba vurmazsın dime diyo babam dikkat et diyoo :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

ne guzel ikizler allah anali babali buyutsun insallah benimde olur :amin: :amin:
dogru benim ahhh ettiklerimde var basi derdine dusesiceler :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

Alıntı yapılan: zaman_siz - 27 Eylül , 2009, 07:48:20
ne guzel ikizler allah anali babali buyutsun insallah benimde olur :amin: :amin:
dogru benim ahhh ettiklerimde var basi derdine dusesiceler :ehi: :ehi: :ehi:
:amin: :amin:sagol inşallah olurr bende çok dua ediyorum allah herkeze bebek versin anne olmayı nasip etsin diye ikiz isteyenlerede inşallah ikiz versin diye :amin: :amin:

мiŁenα.

aılemden hep dua aldım....

ama hıc alakasız kısıden almısımdır :k06:adı ustunde alakasız oda ;D

:love9: :love7: :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bılmıyorum ama almısımdır kımsenınde canını yakmamısımdır ama :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

can dediklerim....

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

15 Temmuz , 2010, 20:36:08 #11 Son düzenlenme: 15 Temmuz , 2010, 20:59:57 ****gültanesi****
almışımdır,çok can yaktım derrmişim
bana ah edeni Allah bildiği gibi yapsın  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 15 Temmuz , 2010, 21:00:11
kimden hemşom

annemden kardesimle kucukken cok uzerık hep kavga ederdik derdi sizin cocouklarınızda size cektirsin  :k06: cok helallık istedim insallah tutmaz