artık bitsin dediğiniz diziler:)

Başlatan мiŁenα., 26 Eylül , 2009, 18:10:08

« önceki - sonraki »

Emine

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 15 Şubat , 2011, 18:13:38
Alıntı yapılan: yasmin24 - 15 Şubat , 2011, 17:02:50
HAHA ARKA SIRADAKİLER ÇOK İĞRENÇ Bİ DİZİ OLDU :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
niye kız ice cıvıdı ama ben izliyorum :ehi: keremi o manyak kız öldürdü  :-ooo

❤balkızzz❤ izlemediğin dizi yok maşallah  :k06: Hayatım Diziye katılabilirsin  ;)

Lă_Tăhzen!

izlemedigim için hiçbir dizi ilğilendirmiyor beni rahatsız da etmiyor kumanda bizim elimizde bi zap görmezsin hangi kanalda ne var ne yok

öyle bir geçer zamanki bitmesin yeter buaralar :D

derbeder

oyle deme nur kizz, valla ben bir kac dizi izliyorum ama esim bir cok dizi izliyor ve bana fenalik geliyor. yaneh oyle kumandayla filan olmuyor maalesef  :cildir: :cildir:

gecen diyordu behzat ç'yi izlemiyorum onudami izlesem?
dedim hee bi ondan eksik kalmistin, onuda izleee  :cildir: :cildir:

bana gorede artik su ezel bitsin, en gicik oldugum dizi.
kenani fragmanda gorunce bile artik  :igrenc:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

masallah seninde eşine ay benim eşim hiç sevmez öyle oturup dizi izlemesini benim ısrarıma oturuyor ali kaptanı izliyor ondada uyuyp kalıyor benim eşim yabancı film hastası tv 8'in filmlerine hasta özellikle oscarlı filmlere gerilim bilim kurgu korku  dram olacak eşime hiç hayır demez sabaha kadar oturur izler oyuzden şanslıyım ki zatne ben bi erkege oturup dizi izlemeyi yakıstıramıyorum ya kızmayında  bana  :-\ saçma geliyor bana kurtlar vadisi istisna  :)

derbeder

bana bak nurrr, sen nasil olurda benim herufume laf atarsin haaa  :caca: :caca: dermisimmmm  :ehi: :ehi: kiz niye kizayim sana  :opucuk: dizi dedigin kadin isi gibi gozukuyor yani normal boyle dusunmen. valla benim esimin aileside tv hastasi oldugu icin normal goruyorum bu durumu, bir cok diziyi izler bende zaten izlemediklerimden bile bu sekilde haberdar oluyorum. baska is yaparken iceri gidip cikarken bir cok sahneye sahit olabiliyorsun  :cildir: ama mesela filmde izliyoruz onuda sever esim...

βαlκιz

Alıntı yapılan: Emine - 27 Şubat , 2011, 12:08:56
Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 15 Şubat , 2011, 18:13:38
Alıntı yapılan: yasmin24 - 15 Şubat , 2011, 17:02:50
HAHA ARKA SIRADAKİLER ÇOK İĞRENÇ Bİ DİZİ OLDU :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
niye kız ice cıvıdı ama ben izliyorum :ehi: keremi o manyak kız öldürdü  :-ooo

❤balkızzz❤ izlemediğin dizi yok maşallah  :k06: Hayatım Diziye katılabilirsin  ;)
:laughing7:katılmak istiyorum valla
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

:director: KAVAK YELLERİİİİİİİİİİİİİİİİİ  :cildir: :igrenc:

βαlκιz

Alıntı yapılan: AککORTįє - 01 Mayıs , 2011, 17:42:56
:director: KAVAK YELLERİİİİİİİİİİİİİİİİİ  :cildir: :igrenc:
ayy bitmedimi o dizi halaaa  :ehi: en son efe ölmüştü ikinci kez
amma uzattılar efe 3. kez yine hortlar :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serife26

KAVAK YELLERİ...................... :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

°•.ℓανιηуα.•°

kesinlikle kavak yelleri....

ama bi de unutulmaz dizisi. dizi nerden nereye geldi yaaaa  :ehi:

meliss

BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

°•.ℓανιηуα.•°

evet kurtlar vadisi de bitsin  :caca:

ama hiç biteceğe benzemio. daha polatın kızı hiç piyasaya çıkmadı bile  :tongue3:

derbeder

unutulmaz..gercekten bitsin artikkkk

DİLVİN

vadının kurtlaRI bitmesınnnn  :k06: :k06: :k06:

ben sevıyorum
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

elif35

1-unutulmaz  :igrenc:
2-kavak yelleri  :igrenc:
3-kurtlar vadisi  :igrenc:
4-arka sıradakiler  :igrenc:
5-behzat ç.  :igrenc: