Çooooooooooooook Genel Sohbet :))

Başlatan ebruli., 25 Eylül , 2009, 12:58:42

« önceki - sonraki »

repsol

bencede kilosu gayet iyi yavaşlıyo zaten kilo alımı bende çok takmıştım bizde ayın 10unda gitcez 6.ay aşımızda var bakalım bu ay almışmı geçen ay almamıştı

gülaybicer

Alıntı yapılan: burcum - 03 Ocak , 2010, 16:02:58
Alıntı yapılan: gülaybicer - 03 Ocak , 2010, 15:57:33
CANIM ÇOK SIKILIYO KIZLAR YAAA NİYE BİLMİYORUM

hava kapalı ya ondandır kilosuna fazla takılma ahsen hayatın hayatım derin 5.ci ayında 6700 dü sizinkiler gene iri sağlığı yerinde olsun gerisi boş bence
ÖYLE GERÇİ AMA ÜFFF YAA NE BU SIKINTI BÖYLE
SEN ROTA AŞISINI YAPTIRDIN MI

gülaybicer

Alıntı yapılan: repsol - 03 Ocak , 2010, 16:05:37
bencede kilosu gayet iyi yavaşlıyo zaten kilo alımı bende çok takmıştım bizde ayın 10unda gitcez 6.ay aşımızda var bakalım bu ay almışmı geçen ay almamıştı
HİÇ Mİ ALMAMIŞTI
YAA ANNELİK NE ZORMUŞ :'(

repsol

benimkide sabah aynaya çarptı kafasını korktu ağladı aynayı öperken  :-*

repsol

Alıntı yapılan: gülaybicer - 03 Ocak , 2010, 16:07:24
Alıntı yapılan: repsol - 03 Ocak , 2010, 16:05:37
HİÇ Mİ ALMAMIŞTI
YAA ANNELİK NE ZORMUŞ :'(
1 ayda sadece 100gr almıştı anne sütü yetmemiş çok üzülmüştüm o yüzden ek gıdaya başladık 7800dü 7900 olmuş

gülaybicer

BEN ÇIKIYOM KIZLAR EŞİM GELİR ŞİMDİ SOFRAYI KURAYIM BARİİİİ  :BangHead:

burcum

gülaycım rota aşısını 2 dozluk olandan yaptırdık 2.ci ay ve 4.cü ay bitti bizim 15 gün sonra 3 tane bacağa 1 tane ağızdan aşımız var  :y25: :y25: şimdilik ben de çıkıyorum kızlar dışarıya çıkıcaz malum babamızın tek evde olduğu gün  :k06: akşam girerim  :-* :-*

ayşgl

mAbİşŞşŞ

slm kıslar kimsecikler yokmu shbet etsekkkkk  ???

gülaybicer

ben varım mavişim ama kalkıcam birazdan

gülaybicer

yaa kızlar şu ayna işini ne yaptınız ben bebeğime ayna almak istiyom nette diyo alın diye sizler ne yaptınız

mAbİşŞşŞ

Alıntı yapılan: gülaybicer - 03 Ocak , 2010, 21:07:59
yaa kızlar şu ayna işini ne yaptınız ben bebeğime ayna almak istiyom nette diyo alın diye sizler ne yaptınız
ay bende ardaya istiom ama ya olurmu ki  erkek oğlana ayna çok sevio ama aynaya bakamaya

gülaybicer

yaa nette diyo kendini tanıması ve zeka gelişimi için alın diye bi tane bu var bak gönderreyim linkini