29 Nisan , 2024, 00:43:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ela hasta:((((

Başlatan ela.naz, 25 Eylül , 2009, 09:42:48

« önceki - sonraki »

ela.naz

kızımın 3 gündür ateşi var teyzeleri
bugün doktora görüyorum bakalım ne dicek
gece hiç uyumadım ateşini düşürmeye çalıştım ıslak bezlerle ama banamısın demedi
Allahtan huysuzluğu yok yemeğinide yiyor çok korkuyorum bişey çıkarsa diye :crybaby2: :crybaby2:

eski formda ışıll:))

...ђüzüภ çเçєğเ...

oyyy kıyamamm rabbım acıl sıfalar versın el kadar bebek yaaa
canmmm cok gecmıs olsunnn e kuzum 3 gundur ateslıde yenımı dr gotureceksın yaaa:(

CikoLatam

geçmiş olsun canımmm
iyileşir inşallah kısa zamandaa

. . Allahım SEN'i Korusun Bebeğim . . Sağlıcakla gel . . 34+

ela.naz

cnm önceki günler hafifdidoktoruylada görüşüyodum fitil veriyodum iniyordu ateşi ama dün gece çıktı aniden

..BahaR●●

canım dikkat et maşallah çokta tatlı nazar değmişte olabilir
ateşi olunca cocukların hemen getirmek lazım doktora
hemen iyileşir inş....

zeyneptalha

canım cok gecmiş olsun
seni korkutmak istemiyorum ama benim başıma geldigi icin uyarmak istedim canım
ateş öyle hafife alınacak bişey degil cok yükselince havale gecire biliyor bebekler
benimki malesef 3kere gecirdi içten ateşleniyordu bizde malesef anlamıyoduk
zaten doktor birkere havele gecirdimi 24 saatte tekrarlar demişti ki oldu ama 3.cüyüde gecirince artık  bişeymi var diye araştırdılar bebegimin canı cok yandı yavrumun
bişeyde bulamadılar  cocuklarda 5 yaşına kadar 2 defa havale gecirme hakkı varmış 3.ten sonra bişeymi var diye bakıyolar şimdi cok dikkatediyorum zaten sürekli bir havale önleyici ilaç kullanıyorum
lütfen cok dikkat et ateşleni ateşlenmez götür doktora hiç bekleme
sakın korkma ben başıma geldigi icin anlattım ben bilmiyordum belki benim gibi bilmeyenler varsa yazdıklarımı okusun daha dikkatli olsun diye yazdım

мiŁenα.

canım gecmıs olsun.....

rabbım acıl sıfalar versın kıyamam kucuck melekk :amin: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

ela.naz

offfffffff şimdi geldik doktordan sabah 10.30dan beri mahfoldum yaa
mikrop kapmış kızım idrar tahlili verdik Allahtan bieşy çıkmadı antibiyotik verdi kuzuma moralim çok bozuk çokta uykusum napıcam bilmiyorum

@ssemra@

Canım çok geçmiş olsun merak ettim nasıl oldu güzel kız?
2 3hafta önce aynı sorunu bizde yaşadık canım 38,5 oldu ateşi düşüremedim antibiyotik falan kullandık çok şükür 2 3günde geçti. İnşallah elacık da bi an önce iyileşmiştir. :amin:

tuanam

Alıntı yapılan: ela.naz - 25 Eylül , 2009, 09:42:48
kızımın 3 gündür ateşi var teyzeleri
bugün doktora görüyorum bakalım ne dicek
gece hiç uyumadım ateşini düşürmeye çalıştım ıslak bezlerle ama banamısın demedi
Allahtan huysuzluğu yok yemeğinide yiyor çok korkuyorum bişey çıkarsa diye :crybaby2: :crybaby2:
geçmiş olsun canım benim.benimki hastaydı derken seninkidemi oldu ya.inşallah çabuk iyileşir benimki hala aynı

tuanam

Alıntı yapılan: ela.naz - 25 Eylül , 2009, 18:06:03
offfffffff şimdi geldik doktordan sabah 10.30dan beri mahfoldum yaa
mikrop kapmış kızım idrar tahlili verdik Allahtan bieşy çıkmadı antibiyotik verdi kuzuma moralim çok bozuk çokta uykusum napıcam bilmiyorum
nasıl alabildiniz idrarını? bişeyi yokmuş işte üzülme canım benimki iyileşmedi bugün tekrar dr götürcem bakalım napacaklar

ela.naz

altına ufak poşet taktılar cnm aksi gibide idrarını yapmadı 5 saat bekledik hastaned neyse bişey çıkmadı idarda yanlız mikrop kapmış antibiyotik verdi doktor kilosuda çok az yavrumun şimdilik iyi maşallah Allah bebeklerimizi korusun insanın içi parçalanıyor o inlemesine içim gitti çok şükür şimdilik iyi

Demet_dk

benim bebeğimde geçen hafta rahatsızlandı antibiyotiklerle düzeldi Allahtan
perşembe günüde aylık kontrolüne götürdüm çok iyi dedi ama kalabalık ortamlardan uzak tut kucakta dolaşmasın dedi
bu aralar bebeklerin mikrop kapma olasılığı yüksekmiş bilginiz olsun arkadaslar  :'(

sarisinn

geçmiş olsun canım.allah şifasını verir inşallah.. :amin:

miray

benim kızmda cok hasta dün gece ateslendi öksürüyo
dr götürmedim cünkü antıbıyotık vercek biliyorum
antbiyotık de iştahını kacırıyo zaten iştahsız
oyüzden fitil verdim atesi düssün diye
bakalım simdi atesi yok ama öksürüyo
ıhlamur bal falan veriyorum
of yaa keske o hasta olacagına ben olsydım  :'(