29 Nisan , 2024, 13:30:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

burda olmak güzel

Başlatan rüya, 18 Ekim , 2007, 00:07:40

« önceki - sonraki »

rüya

herkese merhaba . burayı tesadüfen buldum. bu saatte bana kimse yazmaz ama sabah olunca beni de aranıza alın olur mu. evliyim. çalışıyorum. mutluyum ama bir yanım yarım. uzun zamandır anne olmak istiyorum. ama eşim bu kararı henüz 3 ay önce verdi. ikimizde istiyoz  ama henüz bişey yok. inşallah olur.

Tebessüm :)

hoşgeldin :flowers: bak sabahı beklemene gerek kalmadan cevap geldi, en kısa zamanda da bebeğin kucağında olur inşaAllah.. hiiiç sıkma canını, ok? ;)

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Hoşgeldin aramıza  :flowers: Canım inşallah sende gönlüne göre bebeğine en kısa zamanda kavuşursun.

rüya

Hoşbuldum. çok teşekkür ederim ilginize.

ARMAĞAN

ARAMIZA HOŞGELDİN CANIM   :hello2:
İNŞALLAH TEZ ZAMANDA OLUR İSTEDİĞİN

bengü

aramiza hosgeldin canim.insallah güzel haberini en kisa zamanda alip bizlerle paylasirsin.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sibell&gökhan

BENGÜ hoşgeldin sefalar getirdin canım  :flowers: işallah bebek çalışmalarınız en kısa zamanda cevap verir de oda yada onlarda aramıza hoşgelir  :binkybaby: :binkybaby:  :opucuk: sevgiyle kal...

bengü

sibel cim yeni katilan rüya ben degilim canim.bénim iki tane var artik yeter allah olmayanlara versin.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

Rüyaaaa hoşgeldin canım aramıza.... :flowers:

jbdun

rüya hoşgeldin canım,
allahın izniyle en kısa zamanda bebişin kucağında olur inşallah  :amin:

duru boncuk

hoşgeldin rüyacım umarım bir an önce sonuç alırsınız çalışmalardan :icon_thumright:

rüya

yaaaa herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. bu konuda henüz yolun başında olduğumu biliyorum. Ama elide değil hiç aklımdan çıkmıyor. kimseye de belli etmemeye çalışıyorum. menepoza girmiş kadın gözüyle bakıyorlar sonra bana. o yüzden ne kadar çok anne olmak istediğimi kimseye açıkça anlatamıyorum. burası gerçekten hem çok samimi hem çok sıcak kanlı herkes. inşallah Allah Dualarımızı kabul eder. ben de size mutlu heberler vermeyi çok isterim.

sevda

ela_su048

arkadaşım inşallah allah bebişini en kısa zamanda sizlere bağışlar bende senin gibi çok isteyenlerdenim :hello2:.ama şunuda unutma sakın olaki başkaları ne düşünüyordur diye stres yapma.hiçkimse senden daha fazla isteyemez o bebişi.

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: bengü - 19 Ekim , 2007, 23:56:49
sibel cim yeni katilan rüya ben degilim canim.bénim iki tane var artik yeter allah olmayanlara versin.

isim yanlışlığı yapmışım pardon bengü  :flowers:

rüyacım hoşgeldinnn  :flowers: