28 Nisan , 2024, 12:58:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YOĞURTLU KABAK

Başlatan < ESLAL >, 24 Eylül , 2009, 13:48:21

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

MALZEMELER: 1 KİLO KABAK,3 YEMEK KAŞIĞI YAĞ,YOĞURT,MAYONEZ.TUZ,CEVİZ
YAPILIŞI      :KABAKLARIN KABUKLARI SOYULUP RENDELENİR YAĞ İLE BİRLİKTE SUYUNU ÇEKENE KADAR KAVRULUR SOĞUDUKTAN SONRA YOĞURT İLE MAYONEZ BİR KAPTA İYİCE KARIŞTIRILIP KABAĞA EKLENİR İÇİNE VE ÜZERİNE İRİ CEVİZ PARÇALARI KOYULARAK SERVİS YAPILIR......

мiŁenα.

cnım cektıı heee.....

hamıel var bu sıtede yazık :k06: :k06: :k06:

kocıse dıyımde kabak alsı  yapım ..

zaten ogurtlu seylere bayılıyorum

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

:k06: :k06: :k06: hamileliğim ilk dönemlerinde bende pek bakmazdım buralara canım çekiyodu ve yapamıyodum tiksinmeler vardı ozaman ama bu tarif çok kolay ve lezzetli oluyo tavsiye ederim canım.özür dilerim canını çektirdiğim için :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:aman ne guzel yenır ama heee :hungry: :hungry: :hungry:

< ESLAL >

24 Eylül , 2009, 14:11:28 #4 Son düzenlenme: 24 Eylül , 2009, 14:15:15 ezoo
valla bak benimde canımı çektirdin hee :ehi: :ehi: benim koca kabağı pek sevmiyo ben bunu misafir geldiğinde sofrada kalabalık olsun diye yaparım garnitür olarak yada kabak yerine havuçlada yapıyorum ama havuça mayonez koymuyorum onda güzel olmuyo kolay ama güzel şeyler bi günü kurtarıyo :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

aradasım gelcektı dıyımde alsın :ehi: :ehi:yapım abrı yoksa pıpısı duser yavrumun :k06:

< ESLAL >

:k06: :k06: :k06: yap tabi zaten herşey onlar için bizim için değil asla  :ehi: :ehi: benim eşim diyo doğurunca napcan çok merak ediyorum :toothy10:

мiŁenα.

anen esım gelır 1 kac satte alcaz cok canım cektı cokkkkkkkkkkkkkk :hungry: :hungry:

< ESLAL >

ayy canım gel ben sana yapim hemen üzüldüm bak hamile hamile canını çektirdim keşke yazmasaydım

мiŁenα.

yok canım yapıcam aksama ....

alırız esımle yaprız beraber akıl verdın bana sevıyorum yogutluyu ma akabak sevmezdım burda cektı cnım

< ESLAL >

bi yandan iyi olmuş ozaman kabağın vitamininide almış olucaksın bebi için yane :binkybaby:
hem öyle tatlı tatlı olmuyo kabağın tadı kamüfüle oluyo yoğurt mayonez filan inş. seversin kabak yersin bu sebeple :hungry: :hungry:

мiŁenα.

< ESLAL >

ayşecim yaptınmı nasıl oldu beğenmişsindir umarım

мiŁenα.

begendım :hieyt: :hieyt:

zaten daha bu konualra gırmıyom :toothy10: :toothy10:

yoksa ben fıl gıbnı olcam esım batacak :ehi: :ehi:

< ESLAL >