Apartman Şikayetleri

Başlatan can yine cannnn, 23 Eylül , 2009, 00:11:02

« önceki - sonraki »

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

**** APARTMAN ŞİKAYETLERİ***** :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:   hangisini sayayım bacım giriş katta oturuyorum hepsininda 8 + üstü çocugu var o merdivenleri öle bi çıkışları varki evin içide sanki deprem oluyor walla evime almıyorum hiç birini kapmı çaldıkları zamnda müsait degilim şimdi çıkıyordum diyorum çok gıcıklar  :cussing: :cussing:

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

Alıntı yapılan: eFSuNuN aSYa eYLüLü - 11 Aralık , 2009, 20:34:40
**** APARTMAN ŞİKAYETLERİ***** :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:   hangisini sayayım bacım giriş katta oturuyorum hepsininda 8 + üstü çocugu var o merdivenleri öle bi çıkışları varki evin içide sanki deprem oluyor walla evime almıyorum hiç birini kapmı çaldıkları zamnda müsait degilim şimdi çıkıyordum diyorum çok gıcıklar  :cussing: :cussing:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: müsait degilim şimdi çıkıyordumm iyi taktik  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

ya be  bu ust kattakileri napacannnn cok gurultu yapiyorlar  :caca: :caca:

βαlκιz

bizimkilerde yapıyooo üst kattakiler  :cildir: dış kapıyı çok hızlı kapatıyolar apartmanın giriş kapısını kapı bozulmuş otomatige basınca açılmıyooo  :cildir: eşime kapıyı yap dediler demirci yaa ben yapamam bozan yapsın dediii  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

****SeRaP-27****

benimde üst kattakiler çok gürültü yapıyo hep yere bişiler düşürüyolar ve sandalye çekiyolar hepside çok gıcık sesler yaa bigün kavga etçektik nerdeyse eşim çok kızdı sabah erken işe gidiyo ece saat 3 te bile sandalye çekiyolar ya abartıyolar alttan vurdu eşim adam indi aşağıya allahh dedim kavga çıkçak anaaam bi baktım adam melek benimki olcak yıkmıştı ortalığı
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ertl

ben enüst kattayım ama alt kattakinden şikayetciyim
sabahları çıt yok ama akşam başlıyolar
gece bile evle uğraşıyo
geçen gece saat 1buçuk elektirikli süpürgeyi çalıştırıyodu
kadınla hiç görüşmüyoruz
başka bir komşumdan duydum
hamileymiş gündüz hep uyuyomuş gece uyuyamadığı içinde gece hep iş yapıyomuş

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: tuğba rana - 12 Aralık , 2009, 15:56:29
gece bile evle uğraşıyo
kadınla hiç görüşmüyoruz

tamm ğündüz uıyusunda 1 buçuktata çekilmi ayol 7 8 9 10 na kadar saatler çuvalama ğirmiş  :caca: :caca: :caca:

βαlκιz

Alıntı yapılan: tuğba rana - 12 Aralık , 2009, 15:56:29
gece bile evle uğraşıyo
kadınla hiç görüşmüyoruz
:ehi: :ehi: anamm sen bizim üsteki komşumusun yoksaaa  ::) ::) ::)o kadın bana benziyodaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 11 Aralık , 2009, 21:56:57
Alıntı yapılan: eFSuNuN aSYa eYLüLü - 11 Aralık , 2009, 20:34:40
:toothy10: :toothy10: :toothy10: müsait degilim şimdi çıkıyordumm iyi taktik  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:icon_thumright: :icon_thumright: ne yapimm almmak için bahane  :ehi: :ehi:

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

HeLe benim ust kattakilerr evi yikcacakkklarrr sabah yine bagirdim
tosunum evedeydi ise gidiyorrr cussss cussss evimi yikacaksiniz basimiza dedimmmm

ya bi insan daha dogrusu 3 kisi yasiyorlar kari koca bir kucuk sipalariiii anam bukadar gurultuyuuu
kiclarindanmi cikariyorlarrrr  :caca: :caca: :caca: :caca:

βαlκιz

ben numaradan bazen son ses müzik açıyorumki gelip bana bişey desinlerki bende her dk onlara çıkıp ses yapmayın diyimm bıktımm :cildir:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

allhtan öle bi sorunum yok son ses müzik açıyorum ğündüz kayınvaldem bişi demezzz

yan tarafım boş kapılarıda kapatıyorum allahtan çift cam ses vermiyor  çok dışarı üstüm boşş rahatım anlıcanızz

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

βαlκιz

ah ahh keşke taşınmasaydık kendi evimiz gibiydii anneane yazın burdaydı kışın istanbulda kocaaa bahçe etrafta ev yoktuuu vur oynasın çal oynasınn  :muzz: :muzz: ama kocakarı dırdırı çekemeyip taşındımmm offf ben  evimi özlüyorummmmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

βαlκιz

offf sevmiyorum şu apartmanıı ....
zaten 9 ay sonra çıkıcazz burdan inş...