28 Nisan , 2024, 15:12:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Apartman Şikayetleri

Başlatan can yine cannnn, 23 Eylül , 2009, 00:11:02

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

ben sevmiyorum çırpmayı zaten çırpsamda toz olmuyor herğün çekersen süpürge zaten toz olmaz sadece evi kaldırdıgım zamn halıları çekerim balkon demirine çırpmadan koyarım bina bize ait oldugundan yabancı kimse yok ama genede çırpmam öteki evimde de hiç çırpmadım son kattadım ama çırptıkalrı zman bütün toz benim ev de çok karşıyım camları siliyorsun çırpan oldumu sildiğin bi işe yaramıyor kapı açık oldumu içeri giiriyor vallh silkiten varsa burda bilmiyorum ama silkiten insan temizlikle alakası pek yok diye düşünüyorum çünki uzun zaman yapmıyor yapmıyor sonra  silkitiyo mahhalleyi tozu dumana katıyo  :k06: :k06:

..BahaR●●

benim üst dairede bitane kadın var
hergün silkior
arka balkonum onun yani anlıycanızz
biran önce kurtulsamm o apartmandan
ben evde yokum rastlaşamıorum
ama şubatta evimdeyim hergün
benden çekecekleri var.....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 18 Kasım , 2009, 15:06:04
benim üst dairede bitane kadın var
hergün silkior
arka balkonum onun yani anlıycanızz
biran önce kurtulsamm o apartmandan
ben evde yokum rastlaşamıorum
ama şubatta evimdeyim hergün
benden çekecekleri var.....
:toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ben sölim onlarada kaçsınlar terk etsinler mekanı bahar geliyo diyim bari
kurtarayım onları
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

üst kattakileri gerçekten bogucamm bizaman sonra buraya ugramasaam bilinkiii katil oldum hapise düştümm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
yaa zaten geç yatıyoruz 9 da bi başlıyo kadın temizligee pat küt sesler yatak odamızın üstü onların mutfak ama o temizligide hep mutfakta yapıyo misafirinide orda agırlıyoo geçen sabah çıldrıdım resmen tam çocuk yeni uyudu birden ayak sesleri kızları koşuyoo çocuk sıçradı uyandıı hemen eşimi aradım üst kattakileri ara yada ben çıkcam dedim sessiz olsunlar söyle dedim eşimde kadının kocasını aramış sizin kız çok koşuyo falan demiş adamda tamam daha dikkatli olur demişş ama dinleyen kimm valla her sabah 5 de banyo yapıyolar sesler geliyo yayıcam bütün mahalleye 2. çocuga hazırlanıyolar galibaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

biz kayınvaldele salcayı kendimiz yaparız üst kata koyarız ğüneş görmesi için karışı komşuyu kaç kere uyarmışlar salcaalrımız var silkitme bi kaç ğün diye ama o dinlemmeiş tartışmışlar sen silkitcen zamn ben bu kadar tepsideki salcayı herzamn içeri dışarımı koyucam diye genede silkitmiş düşüncesiz insan oldumu çokk zor
düşünüyorumda acaba böle şeyleri yapan insan başkalrı ona yapsa ne tebki gösterir

ama bazı apartmanlarda ğün koyarlar o ğün dışında silkitme olmaz kabul ettikten sonra herkez sorun olmaz diye   düşünüyorum   :icon_thumright:

βαlκιz

inş bikaç sene sonra kurtulcam apartmandan eşim allahın izniyle ev yapıcak oturup çizicez projeyi kendi istedim gibi olucakk ohh üst kattaki derdi olmıycak gecenin yarısı elektirk süpürgesi açıcammm son ses müzik açıcamm inş. :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

ahhh ahh keske bende kurtulsam bu apartmandan bıktım  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:

βαlκιz

bazen kızıyorum kendime diger evden neden çıktım diyee 2 kat üstte anneanne oda yazın 4 ay kalıyoo kışın yoktuu onun kapısı benim kapım ayrıydı istedim gbi evdii bahçelii rahat bazen batıyoo banaa  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Balböceği

ben daha ilk evimdeyimm  bu usttekiler yokmu evi basimiza yikcaklar birgunn
ses gurultu patirdi yapincaaa zikkimin koku diye bagiriyorummm  :cildir: :cildir:

βαlκιz

bende bagırıyorummm valla ha garet diyorum az kaldı diyorumm kızaa zıplıyo tepiniyoo  :cildir:
bugun inadına açtım televizonu SOn ses  :muzz: :muzz: :muzz:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: oºO BaLkIz Oºo - 20 Kasım , 2009, 02:00:44
bende bagırıyorummm valla ha garet diyorum az kaldı diyorumm kızaa zıplıyo tepiniyoo  :cildir:
bugun inadına açtım televizonu SOn ses  :muzz: :muzz: :muzz:
:ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

can yine cannnn

herkes üst komşusundan şikayetçide acaba sizlerin ve benim alt katında oturanlar ne düşünüyo acaba :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hadi kızlar çuvaldızları birazda kendimize batıralım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....