Apartman Şikayetleri

Başlatan can yine cannnn, 23 Eylül , 2009, 00:11:02

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 30 Mayıs , 2011, 16:51:18
Alıntı yapılan: ayysnn - 30 Mayıs , 2011, 16:49:13
BUNUN İÇİN DOLUNAYI BEKLEMİO AMA HER GECE  :cildir:

AYI ADAMI YOK ETMEK ICIN NAPMALI ACABA KURAN GOSTERSEK ERIRMI  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
He Aynur Zemzem Dökelim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

banu_fth

AYI ADAMI YOK ETMEK ICIN NAPMALI ACABA KURAN GOSTERSEK ERIRMI  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bant deneyin .. ağzına bi bant ..  :ehi: :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 30 Mayıs , 2011, 16:56:45

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bant deneyin .. ağzına bi bant ..  :ehi: :ehi: :ehi:

ENIYISI BUYMUS  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ayysnn

fıstık

GECELERİ ÇOK HORLUYORSUNUZ RAHATSIZ OLUYORUZ

YA DERHAL BUNUN ÇARESİNE BAKIN

YADA HAYVANAT BAHÇESİNE HABER VERİCEM

DİYEN BİR YAZIYI KAPISINA AS :ehi:

flowers

Offf ßizim ßinada da durmadan kavga edioRLar  :caca: :caca: :caca: :caca: ßıktım aRtık Uyku uyuyamıOrumm taŞınCakLarmıŞ toParLanıOLarmıŞ bide utanmadan a Biento dir  :violent1: :violent1: :violent1: Defolun gidin yaaaaa  :BangHead: 

hümeyra_t_e

üst katımda ki hatun kişilik yaz gelince camının önüne çiçek koyar ve 2 günde bir sular ve onun su damlacıkları benim pırıl pırıl camımı mahveder mutfak camım açık önünde tül yok yanlarda var ve olduğu gibi kirli görünüyo bıktım iki günde bir silmekten  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo bigün fena patlıcam haberi yok gıcık şey

esracım

iğrenç ama söylemek istiyorum ona söylemedim ama içimde kalmasın burda söleyeyim tükürülmesinden nefret ederim.üst katımdaki zat tükürmüş ve camımda iğrenç görünüyo..temizlikçi çağırıcam.yoksa ben onu cidden temizleyemem.zaten 1,5 ayda bir çağırıyorum ama insanlar iğrenç hatta iğrenç ötesi.

derbeder

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 12:58:17
iğrenç ama söylemek istiyorum ona söylemedim ama içimde kalmasın burda söleyeyim tükürülmesinden nefret ederim.üst katımdaki zat tükürmüş ve camımda iğrenç görünüyo..temizlikçi çağırıcam.yoksa ben onu cidden temizleyemem.zaten 1,5 ayda bir çağırıyorum ama insanlar iğrenç hatta iğrenç ötesi.
:igrenc:

aman Allah' im lavabo diye birsey yapmislar, keske bu gorgusuze biri anlatsa  :cussing:

bi kez gecenin bir yarisi muzik sesine uyandim. gittim hangi kapi diye dinledim. eger sonrasinda tekrarlasaydi sikayet edecektim. neyseki tekrarlamadi ve yirtti.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hatice53

Apartmanda ilk sorunum kaynanam o olmasa cok sevcem yandaki meraklı kadına bile tahammul edebilirdim ama ikisi bi arada çekilmiyo  :caca: :caca: :caca: