28 Nisan , 2024, 03:02:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BENDE BEBEĞİMİ KAYBETTİM

Başlatan ****EMOŞİNN****, 21 Eylül , 2009, 17:08:46

« önceki - sonraki »

****EMOŞİNN****

Bebeğim9+3 günlüktü 1 hafta önce karnımda ölmüş kürtaj oldum çok üzücü bi durum Allah kimseye yaşatmasın :crybaby2: :crybaby2:

Dilek&Yusuf

İNŞALLAH KİMSEYE YAŞATMAZ RABBM SENDE ÜZÜLME VARDIR Bİ HAYIR ALLAH YARDMCIN OLSUN KARDEŞİM.

daisymiller84

Allah sabır versin cnm, seni anlıyorum.. ben de 19 eylülde, boş gebelik sebebiyle kürtaj oldum, oysa hastaneye bebeğin kalp atışlarını duyabilme ümidiyle gitmiştim  :y25:  Bizim için Allah'tan hayırlısı böyleymiş demekki, kendine dikkat et..

betüs26

canım geçmiş olsun çok üzüldüm bende yaşadım zaten konum var 3 kez hem boş kese hem klbi durdu birisi ise 26 haftalıkken kaybettik karnımda öldü allah nasip etmeyince olmuyo ama inşallah rabbim en kısa zamanda verir hepimize üzülme dua et canım seninde bir meleğin var yani doktorum bana öyle demişti gökyüzünde seni bekleyen bir meleğin var

мiŁenα.

canım gecmıs olsun....

uzuldum ınan ...rabbım en kısa zamnda kendını toparlamayı sonrada sana tekrar annelık duygusunu tekrar yasatsın ıns :amin:

:love9: :love7: :love9:

DERYATİLGAN

çok üzüldüm geçmiş olsun allah bir daha bu günleri yaşatmasın  :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cok gecmis olsun cnm gercekten cok üzüldüm rabbim tekrar yasatmasin böyle bir aci insallah...

seni cok iyi anliyabiliyorum benimde ilk hamileligimde 7 haftalik hamileyken karnimda ölmüs bebisim snra kendiliginden düsdü düsük yaptim yani simdi aradan tam 8 ay gecti ve gecen ay korunmayi biraktik bu ay ise hamileyim rabbime sükürler olsun kendine dikkat et sicak tut kendini cnm  insallah en kisa zamanda tekrar hamis kalirsin cnm,,,,

****EMOŞİNN****

hepinize çok teşekkür ederim gerçekten çok zormuş kendim yaşayınca anladım Rabbim kimseye yaşatmasın kontrole diye gidipte kürtaj olmak çok kötü hala atlatamadım :crybaby2: :crybaby2:

ceylin eslem

ah canım bende aynısını yaşadım.senin gibi kalp atışlarını duymaya gittiğimde karnımda ölmüş olduğumu öğrendim.çok acı biliyorum bu duyguyu.evliliğimin ilk ayında hamile kalmıştım ama demekki yiyecek ekmeği yokmuş.allahım bizlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşalllahhhhh :binkybaby:  :binkybaby:  :amin:

βαlκιz

ALLAH BİRDAHA YAŞATMASIN  :amin: :amin:inşllah en kısa sürede anne olursunuz  :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

rose

büyük geçmis olsun emoşın hepimizin başından gecti :opucuk:
üzülme demek kolay biliyorum
ama elden gelen bişi yok inşallah en kısa zamanda sende bende ve tüm isteyenler tekrar hamile kalırız.
Allah hakımızda hayırlısını versin. :amin:
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

мiŁenα.

Alıntı yapılan: emoşınn - 24 Eylül , 2009, 00:08:06
hepinize çok teşekkür ederim gerçekten çok zormuş kendim yaşayınca anladım Rabbim kimseye yaşatmasın kontrole diye gidipte kürtaj olmak çok kötü hala atlatamadım :crybaby2: :crybaby2:

canım allahım acıl sıfalar versın...

cok uzukdum tatlım  :y25:

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ***emoşınn*** - 21 Eylül , 2009, 17:08:46
Bebeğim9+3 günlüktü 1 hafta önce karnımda ölmüş kürtaj oldum çok üzücü bi durum Allah kimseye yaşatmasın :crybaby2: :crybaby2:
canım benimya okuyunca inanamadım eminecim çok geçmiş olsun canım inanki çokkkkkk üzüldüm tatlım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
can dediklerim....

Balböceği

cnm g. olsun nasip degilmis ne zman dusmus uzulme bende cok uzuldum senin icin kismet

****EMOŞİNN****

teşekkür ederim hepinize sağolun insan sıkıntılarını paylaşınca rahatlıyo iyiki varsınız :opucuk: :opucuk: :opucuk: :k06: :k06: