27 Nisan , 2024, 18:28:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEN GELDİM

Başlatan SEVİNÇ, 16 Ekim , 2007, 11:58:04

« önceki - sonraki »

SEVİNÇ

15/08/2007 de doğum yaptım.Hiç kimse merak etmedi dimi beni.Aşkolsun sizlere. Oğlum oldu adı KORKUT ATA.Merak edenlere söylüyorum.Kırgınım size bilesiniz.

adalet

kiz merak etmez olurmuyuz hosgeldin  :flowers: vallah hep aklimdaydin ama nasil ulasacaktik keske cep numarni alsaydim mutlaka arardim  :opucuk:
gozun aydin allah anali babali buytsun kucuk pasayi
fotosu koyda gorelim kucuk bebek kokusunu ozledik  :love9:

ARMAĞAN

KIZ SEVİNÇ HELE ŞÜKÜR YANİ
SENİN AÇTIĞIN KONULARA BİR BAKSANA. HEPSİNE SEVİNÇ NERELERDE ACABA DOĞUMMU YAPTI DİYE YAZDIM.
OKUMADINMI.
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN
ADIYLA YAŞASIN İNŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:

nihalim

merhaba sevinc ben hatirliyorum o siralarda yeni uye olmustum herkes birbirine seni sorup duruyordu arkadaslar seni cok merak ettiler yani allah bebeginizi size bagislasin anali babali buyutsun insallah gorusmek uzere

SEVİNÇ

Sağolun arkadaşlar.Eşim 3 günlük askerken bebğimiz oldu.Çok zordu benim için bu doğum anlayacağınız.Çok şükür ama. yarın koyarım inşallah fotolarını.

ARMAĞAN

SEVİÇCİM EŞİN ASKERLİĞİNİ YENİMİ YAPIYO  :-ooo :-ooo
YOKSA TECİLLİMİYDİ.
ALLAH KAVUŞTURSUN NE DİYİM.

Tebessüm :)

hoşgeldin seviiiinç :opucuk: Allah analı babalı büyütmek nasip etsin yavrunu.  ayrıca aşkolsun, hiç merak etmez olur muyuz?! :nono: seni ve foruma uzun zamandır giremeyen hamişlerimizi çok merak ediyorum :icon_thumright:

SEVİNÇ

Canım,tecilliydi .İki çocuktan sonra gitti ,master,doktora derken kalmıştı askerlik.Şuan Şırnakta.10 ayı var.

ARMAĞAN

KISA DÖNEM NİYE YAPMIYO?
AY CANIM ORTAM KARIŞIK VALLA SAĞSALİM EVİNE ÇOLUK ÇOCUĞUNA DÖNER İNŞALLAH.  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

SEVİNÇ

Sağol canım.Öğretmen olarak yapıyor askerliğini,sivil yani.En azıkndan buna şükrediyorum.

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 16 Ekim , 2007, 16:14:13
Sağol canım.Öğretmen olarak yapıyor askerliğini,sivil yani.En azıkndan buna şükrediyorum.

nasıl yani ya  :caca: kim demiş merak etmedik diye  :cussing:
kimsede yok telefonun, insan en azından kendi sayfasındaki arkadaşlarına telefon numarasını vermez mi?  çok kızdım çooookkkkkkk  :caca:
allah korkut ata ya uzun ve hayırlı ömürler versin   :love9: :amin:
bir an önce de babanıza kavuşursunuz inşaallah  :amin:

Tebessüm :)

sevinçciğim Allah kavuştursun, göz açıp kapayıncaya kadar geçer inşaAllah 10 ay da..

qwerty

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 16 Ekim , 2007, 11:58:04
15/08/2007 de doğum yaptım.Hiç kimse merak etmedi dimi beni.Aşkolsun sizlere. Oğlum oldu adı KORKUT ATA.Merak edenlere söylüyorum.Kırgınım size bilesiniz.

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,230.msg47125/topicseen.html#msg47125

tesadüfen gördüm sevincım  şimdi bu yazını görüncede linki koyayım dedim sayafanın en altında öykü yazmış. :flowers:

BU ARADA ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH :nazar:

pelinim

Sevinç hoşgeldin..çok merak ettik.Allah analı babalı büyütsün yavrunu..adıyla yaşasın.fotolarını bekliyoruz.

SEVİNÇ

senin bebeğinde hayırlı ,uğurlu olsun canm benim.Allah analı babalı büyütsün.