28 Nisan , 2024, 05:42:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

loğusalıkla ilgili inanışlar

Başlatan мiŁenα., 20 Eylül , 2009, 16:36:57

« önceki - sonraki »

SeliN59

inanıyorum...annem loğasayken gece yarısı annannemin ,annemin yengesinin sensiyle çağırırlarmış annemi 40 gün tehlikeli

βαlκιz

olurmuş öyle şeylerde kızlar anlatmayın korkmasın yeni dogum yapanlar hamileler
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

ya bunlar ne kadar korkunc seyler yaaa  :y25:
yani anlattiklariniz dorumu acaba yaa?  :icon_scratch: alkarilar karabasanlar  :honk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 02 Kasım , 2010, 15:38:16
o reglliyken değil de cünup olursa diye biliyorum..

Çünkü annede sonuç itibariyle o vaziyette oluyor.

Ben ona inanmam..
:icon_pale:

ben de aynı fikirdeyim.. kayınvalidemin komşusu oğlum doğduğunda regli dönemindeydi gelemedi. Oğlumun resmini çekip  gösterdiler... Gelmesini söyledim ama gelmedi.

çağınım

kızlar bunlar  batıllar bence insanları korkutmak için uydurulmuş hikayeler özellikle köylerde böyle şeyleri çok anlatırlarmış eskiden ananem derdi ee ne olucak tv yok oyalanıcak bişi yok vakit geçsin saçma sapan hikayelerle ayşe seni bile korkutmuşlar baksana yani bu insanlar bi acayip bi evde inanç iman kuran-ı kerim olduktan ve bol bol dua ettikten sonra rabbimin izniyle hiç bişi olmaz yada ben çok şükür hiç bişi yaşamadım lohusayken ben lohusalığımın son 10 gününü yalnız geçirdim annem çalışmaya başladı izni bitti kaynanamda uğramadı zaten çok şükür kuran okudum dua ettim ve kötü bşi yaşamadım  :dontknow:

Balböceği

Cok sukur kirkim cikana kadar hep yalnizdimki halada yalnizim

okudum ufledim hic bisi olmadi hastanede iki gece yalniz yattim ama sabaha kadar uyku girmedi gosume  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

anlaşın lohusallık donemı  dogumdanda zor 40 gun boyunca  :-ooo