Doğum Sonrası Depresyon

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 20:54:10

« önceki - sonraki »

burcu-emir

aynen katılıyorum.bence hepsi hurafe.bebeklerimiz önce allaha emanet.öyle süpürge veya dışkıyla olacak şey değil.zaman çok değişti,herkes herşeyi çokta iyi bilmiyor.bilimadamları hergün yeni bişey ortaya çıkartıyor,ve benim içinde (eğitimli biri olarak) bilim hurafeden üstündür  :icon_thumright:

nagihan

bende katılıyorum
hurafeeeeeeeeee  :caca:

yeşil

bende beğim doğduktan sonra kimsenin kucağına vermek istemedim özelliklede kayın validemin aslında öncesinde hiçbir sorunumuz yoktu ne oldusa ben doğuma gidince evimi temizlemesiyle oldu(1 gün önce temizlikçi kadın gelmişti oysaki)heryeri didik didik etmiş herşeyin yeri değişmiş iç çamaşırlarımı yıkamış ki bence kirli sepeti insanın özelidir.bana özel diktirilmiş pikeyle lohusa yatağı yapmış ama kan falan olur diye üzerine başka bi çaşaf daha örtmüş her kıpırdadığımda toplanıyo.en kötüsüde süt hemen çocuk çıkar çıkmaz şakır şakır gelmiyo çocuk zaten yoruluyo doğrudürüst ememiyo yeni dünyaya alışmaya çalışıyo bu yüzdende çok ağladı kızım kayın validem o her ağladığında bana senin sütün yok çocuk aç dedi zaten sinirim bozuk hatta doğum yaptığım gece benimle yatıcaktı eşime kesinlikle olmaz dedim ama yinede odamızdan çıkmadı kadını severdim ama o günden sonra gıcık oldum kızım 1 haftalıkken annem geldi 2 buçuk ay kaldı o dahada zordu off off git desen olmuyo kalsa eşine vakit ayıramıyosun stres üstüne steres iyi sütüm gitmedi :)

sevda

Zaten genelde çevredeki insanlar anneyi daha fazla depresyona itiyor diye düşünüyorum...

duru boncuk

aynen katılıyorumm sevdam beim kayınvalidemde sürekli senin sütün yok aç bu kız diye diye beni deli ediyodu zaten sezeryanda sütün gelmesi 3 günü bulabiliyo anlatamıyosunki kadına strese sokmuştu beni  :violent1:annemle birlikte kalıyoduk eşim izmirde olduğu için allah razı olsun beni hiç sıkmadı sadece çok yediriyodu canım istemesede yiyodum mecburen anneler başka oluyo önce senin sağlığını düşünüyo ama kaynana öyle değilki sürekli vız vız konuşuyodu bi işe bile yaramıyodu annem çalışıyodu oda yardım bile etmiyodu bide sürekli bu kızı hep aynı yatırıyosun yumurta kafalı olacak çevir diyodu ama anlatamıyodum çocuğu çevirsem bile yine dönüp istediği gibi yatıyo diyorum anlamıyodu deli oldum yani anlayacağınız :violent1: :violent1:

yeşilcim seninkide abrtmış gerçekten ne alaka yanınızda yatmak yaa :cildir: