27 Nisan , 2024, 09:29:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Sonrası Depresyon

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 20:54:10

« önceki - sonraki »

nagihan

Alıntı yapılan: rain - 06 Haziran , 2007, 21:45:17
ya ne acayiplikler var.güle güle falan  :icon_scratch: benim kayınvalidemde bebeğin yatağına makas koydu,tek başına yatıyomuş,adettenmiş korurmuş.bit kadar makas neyi koruyacaksa  :-\ ama bişey demedim ,diyemedim ona gücüm yoktu. ben kendime ağır geliyorum.herşey bana batıyo,kendimi uzaklara atasım ve bir daha hiç dönmeyesim var.ağlasam rahatlarım ama tık yok,kurudu sanki yaşlar  :sad1:
aynı hikaye yi bende yaşadım. makas nazın yatağınada kondu. hatta kapının arkasına çalı süpürgeside koyacaklardı da allahtan benim sadece balkon süpürgen var. balkon süpürgesi ya (benim kayınvalide temizlik hastası, balkon süpürgesi pistir diye )evin içerisine almadı.  :tongue3:

nagihan

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 06 Haziran , 2007, 22:51:01
nankörlük etme burcu, bi düşün sen yanında yoksun emir in ve kötü amaçlı kişiler ona doğru yaklaşıyo. napcak çocuk. gidip evde kendini kurtarcak bir alet arayamaz. çocuk yürüyemiyo çünküüüü  :sad1: ama babaannesinin yanına bıraktığı makası kavradığı gibi kötü adamın k....a saplayıverebilir  :ehi:
haklısın şekoş  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :hieyt:

Almiş'inAnniş'i

bizim halılardan birinin altında da almişim in bokusu duruyo ama nerde olduğunu bulup atamadım evden  :toothy10:

seyda

Almiş'inAnniş'i

nazarı engelliyormuş. eşik altına koyarlarmış. bizim de holdeki halının altına koydular ama kayboldu bulamıyom  :ehi:

burcu-emir

ay razi öldürdün beni.kopardın yine.hakkatten bunalımdaydım şimdi koptum  :toothy10: öldürdün gülmekten
kız evi bok götürecek  :ehi: sorsaysın her ay yenilemek gerekiomuymuş,malum b.k dediğin kurur.belki kuruyunca işlevini yitiriyodur.  :toothy10: bi soruver bacım.
nagiş süpürge de var canım,ama o minik buzdolabı süsünden,yatak başında duruyo,razinin dediği gibi kötü adamların kıçına makası batıramazsa,süpürgeylen kovalıyacak oğlum  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

o da süper fikir burcu  :icon_thumright:
benim kızımın başında bişi yok bende gidip kılıç-kalkan takımı alayım bari  :toothy10:

nagihan

Alıntı yapılan: rain - 07 Haziran , 2007, 15:56:41
ay razi öldürdün beni.kopardın yine.hakkatten bunalımdaydım şimdi koptum  :toothy10: öldürdün gülmekten
kız evi bok götürecek  :ehi: sorsaysın her ay yenilemek gerekiomuymuş,malum b.k dediğin kurur.belki kuruyunca işlevini yitiriyodur.  :toothy10: bi soruver bacım.
nagiş süpürge de var canım,ama o minik buzdolabı süsünden,yatak başında duruyo,razinin dediği gibi kötü adamların kıçına makası batıramazsa,süpürgeylen kovalıyacak oğlum  :toothy10:

:toothy10: :ehi:

nagihan

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 07 Haziran , 2007, 16:35:15
o da süper fikir burcu  :icon_thumright:
benim kızımın başında bişi yok bende gidip kılıç-kalkan takımı alayım bari  :toothy10:
kılıç kalkan bulamazsan mehter takımı bak şekoş :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

o kadarıı kaldırmaz bu bütçe  :ehi:

burcu-emir

değişik fikirler istersen canım benim kayınvalidemi göndereyim evde sana değişik değişik absürdlükler yaratsın  :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

sağol burcucum ondan bende 2 tane var< mavcutları tüketmeye çalışırken stok yapmaya gerek yok  :laughing7:

nagihan

ay ay ay o mevcuttan bendede var offfffff  :BangHead:

tuanam

arkadaşlar büyükleri bu kadar dalgaya almayın bence onlar  her şeyi  biliyo ...
yani o güle güle deme falan onlar belki doğru değil ama bebeğin yatağına bıcak,makas ve kuran koymak doğru....
ben böyle düşünüyorum ....

Almiş'inAnniş'i

bence hepsi hurafecanım. hiç bir mantığı yok  :-\