KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN

Başlatan мiŁenα., 15 Eylül , 2009, 10:52:02

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

"Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar" HADİS

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUNNN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

''AşK MaSaLı''

URL=http://img10.imageshack.us/i/b289676kadirgecesi.jpg/][/URL]

allah razı olsun aysecım bnde bakınıyorum bnde sabah berı varmı kandılle ılgılı bı konu dıye ama pek kımse oralıklı olmamıs sanırım eglence daha ön plana çıkmış

neyse sagol aysecım allah gonlune gore versın duaların kabul olsun ınsallah senın ve tum dostlarım  :amin: :amin:

мiŁenα.

SAĞOL CANIM ÖNCEDEN İLK OLARAK BU KONULARI BURCAK SIIMLI ARKADASIMIZ ACARDI ..DUYARLIYDI BU KONULARDA..

SUAN KIMSE YOK FRUUMDA ONDAN ACILMAMISTIR....BEN ACTIM OLSUN....

SENINDE MUBAREK OLSUN CANIM ..BUGECE DUA EDICEM SENINDE ADIN GECCEK O ISIMLER ARASINDA....

mavişimmm

rabbim bu mutlu ve huzur dolu gecede tüm müslüman aleminin dualarını kabul eylesinn.bu gecede doğmak ve bu gecede ölmek çokk güzell.bu gun sabah ezanından sonraa bizim küçük kasabada 3 kişi öldüüü.selasını duydumm.allahım böyle bir günde ölmeyi nasip etsinn.allahım ölmüşlerimizin mekanını cennet eylesinnn.herkesin kandili mübarek olsunn

мiŁenα.

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

CÜMLEMİZİN DUALARININ KABUL OLMASI DİLEĞİYLE

:amin:  :amin:  :amin:  :amin:   :amin:  :amin:  :amin:

miray

DUALARINIZ KABUL OLSUN İNŞ

simass

İYİ YÜREKLİ GÜZEL ARKADAŞLARIM HEPİNİZİBN KADİR GECESİ HAYIRLARA VESİLE OLSUN İNŞALLAH..ALLAH BU MÜBAREK GECEDE DUALARINIZI KABUL ETSİN :amin: :amin:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

gulfer ılknur semra burcak ozge selcan osellıkle adlaırnızı nıtelendırıp dua ettım....

sonrada butun forum ıcın dua ettım.....ıns kabul olur bebegımonlınede hamıs kalmayan ısteyıp hayal kırıklıgna ugramayan bırı kalmaz :amin: :amin: :amin: :amin:
[/b]

*TuGba*

CÜMLEMİZİN DUALARININ KABUL OLMASI DİLEĞİYLE

inşalllah allahım bebegmin olmasnı nasıp eder AMİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
      :amin: :binkybaby: :binkybaby:

Balböceği

tum MUSLUMANLARIN kadir gecesi mubarek olsun allah hayirli evlatlar nasip etsin allahim kendini bilenlere es etsin yarabbim sen ummeti muhammedin ne muradi varsa onu ver ama hayirli bi sekilde su mubarek ayda dualarimizi kabul et :amin: :amin: :amin:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

simass

Alıntı yapılan: ♥...AyŞe...♥ - 15 Eylül , 2009, 22:12:44
gulfer ılknur semra burcak ozge selcan osellıkle adlaırnızı nıtelendırıp dua ettım....

sonrada butun forum ıcın dua ettım.....ıns kabul olur bebegımonlınede hamıs kalmayan ısteyıp hayal kırıklıgna ugramayan bırı kalmaz :amin: :amin: :amin: :amin:
[/b]

ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENİM...HAMİLERİN DUASI KABUL OLURMUŞ..RABBİM SENİN YÜREKTEN ETTİĞİN HER DUAYI KABUL ETSİN..ALLAH SANADA HERŞEYİN EN GÜZELİNİ VERSİN.. :amin:

мiŁenα.

amın canımmm emınım allahım acılan avucları bos cevrmıcek ıns yakında alallım haberınızıı burda halay cekecemmmmmmmmmm :k06: :k06: