EŞİNİZİN ESKİ SEVGİLİSİYLE KARSILASTINIZ VE KIZ UKALALIK YAPİYOR NE YAPARDINIZ

Başlatan *TuGba*, 14 Eylül , 2009, 09:33:05

« önceki - sonraki »

*TuGba*

YANITLARINIZI BEKLİYORUM BEN TUGBA BENİM BASIMA GELDI DE YANIMIZDA KAYINVALİDEMGLDE VARDI BİŞEY DEMEDİM ESIMIN ELİNİ BIRAKMADIM  AMA COK SINIR OLDUM GICIK KIZ :violent1: :violent1:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

can dediklerim....

мiŁenα.

benim yanımda eşim öle birşey yapamaz yanımda kaynanam deil babamda olsa fena olur hiç bir bayan helede tanımadıgım biri onun arkadaşıda olsa yapamaz o haraletı :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

bikere eşim benim yanımda eski sevgilisine selam bile veremez
yani o derece korkar bu konuda benden
lakin öylede bişey olsa kıza ağzının payınıda veririm gelemem o derece densizliklere......

Balböceği

oyyy oyyy bende kizi gordum inadinagerilerek ciktim karsina dayanamadi iceri kacti ama benimki yanimda yoktu oyyy oyyy gecmis gecmiste kalmistir

βαlκιz

çookk karşılaştımm halada karşılaşıyorumm ama sonuçta biz evliyiz çocuklarımız oldu onlarda ahhh çeker sadecee  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

*TuGba*

kizlar esim slm vermedi veremez zaten de, kız geldi kayınvalidemle konustu benı de gelinim die taniştırdi  kız da basladı ukalalığa
:violent1: :violent1:

miray

esimin ilk ve son sevgilisi askı benim  :love3:  :love3:  :love3:  :love3:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:
:muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

*TuGba*

vuslat

Alıntı yapılan: *TuGba* - 15 Eylül , 2009, 11:11:53
kizlar esim slm vermedi veremez zaten de, kız geldi kayınvalidemle konustu benı de gelinim die taniştırdi  kız da basladı ukalalığa
:violent1: :violent1:
kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş... yapableceği bişiy yok napsın  :k06: ama yernde olsam hç tafama takmam kocam beni tercih etmiş onu diğil  ;)

[/ur

sarisinn

eşim asla selam vermezde..ama kız böle bir ukalalık yaparsaaaa....onu dişlerimle parçalayarak yerimm...