28 Nisan , 2024, 18:56:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SELAM

Başlatan ŞENGÜL, 04 Ekim , 2007, 10:44:48

« önceki - sonraki »

ŞENGÜL

YENİ KAYIT OLDUĞUMA GÖRE ÖNCE KENDİMİ TANITMALIYIM 27 YAŞINDA 1 YILLIK EVLİ BİR BAYANIM HENÜZ BEBEK SAHİBİ DEĞİLİM AMA OLMAYI ÇOK İSTİYORUM İZMİR DE İKAMET EDİYORUM.

yeliz&osman

Hoşgeldin canım  :flowers: ALLAH mesut etsin  inşallah en kısa zamnda hamilelik haberini alırız  :amin:

sevda

Canım hoşgeldin ve umarım allah sanada güzel bir evlat verir... :amin:

bengü

hosgeldin canim insallah en kisa zamanda cok istedigin bebegini kucagina alirsin bende iki tane var 24 yasimdayim.

[eklenti yönetici tarafından silindi]
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

Valla sen çok hızlısın bengücüm yaaa 24 de 2 süper... :aferin:

bengü

olsun genc anne olmakta ayri bi zevk 21 yasinda ilk kizim oldu 24 te ikinci kiz millet simdi 15 inde doguruyo.

sevda

Evet yaaa sorma nekadar zor ve üzücü onlar için ve bebekleri için araştırmaya göre anne olabilme yaşı yani bakabilme ve vs pisikolojik daha bir sürü şey daha vardı bu anne olma yaşıyla ilgili 25 den sonrası için ideal diyebiliyorlarmış ben çok geç oldum tabiki sana göre şimdi 30 yaşındayım vee 29 da anne oldum çok güzel bir duygu isteniliyorsa her daim bakılabilir ama 15 de çok erken canım yaaa onunki istemekle alakalı değildir sanırım kim 15 inde evlenip çocuk yapmak isterki ben ozmanlar daha llise 1 e gidiyordum ve aklım 1 karış havadaydı düşün... ;)

bengü

ya haklisin ama kizlar dinlemiyo iste 20 li yas ideal bi yas evlenmek icinde cok asagilara indirdiler bu yas isini görmüyomusun tv de hergün 13 yasindaki kiz 30 yasinda adama kacmis,allah kimsenin basina vermesin.cocuk büyütmek bu devirde cok zor.bende evlenir evlenmez cocuk yaptim ama benim gerekcelerim vardi almanyaya geldim kimseyi tanimiyodum hem bana arkadas oldu hemde calismayi cok istiyorum bian önce büyüsünlerde bende bi ise girerim diye düsündüm o zaman baslasaydim ise cocuk olunca mecbur birakacaktim almanyadada hayat kolay degil calisirsan güc sende.bunun gibi seyler iste

sevda

Evet arhanda bana hem arkadaş hemde güzel bir evlat sevgisini yaşatıyor.... Seni çok iyi anlıyorum bitanem... :opucuk:

bengü

teskkür ederim canim senin cocuk yasina girdimi.

sevda

18 aylık teyzesi.... :D

bengü

masallah allah nazardan saklasin :nazar:

sevda

:amin: allah hepimzin evladını korusun yarabbi... :amin:

melisim

:amin: genc anne olmak iyi biyerdde aslinda ama lisedeyken degil bence  :sad1:
HER YENI GÜN GÜZEL BIR GÜLÜCÜK,HER GÜLÜCÜK YENI BIR UMUT BENIM ICIN...

bengü

okadarda demedik yahu ama kalan cok bu kesin,niye liseli bi tanidigin hamilemi kaldi