HATAYLILAR BUYURUN...

Başlatan serap BİÇER, 12 Eylül , 2009, 14:05:16

« önceki - sonraki »

serap BİÇER

:hello2:BEN HATAYLIYIM...İLÇESİ DÖRTYOLDAN.....

ayşgl

bende hatay lıyım merkez antakya dan

gülbanu

mrblar ben antakyadan gül gelin tanışalım arkadaşlar hemşeriligimizi burada pekiştirelim

Balböceği

her zman gitmek istedigim 1. siralarda antakyaaa cok istiyorum gitmeyi nasip isde

gülbanu

balböcegim kesinlikle tavsiye ederim sana kendi memleketim için övmyorum ama çok güzel bir şehir ne büyük ne küçük insanları çok cana yakındır
yemek kültürü çok fazladır ne bileyim çok anlatılacak şeyi var kendin görmen daha güzel olacak en kısa zamanda görmeni isterim ayrıca sen nerelisin canım

gülbanu

kevsercim tanıştıgıma memnun oldum canım şu anda ikamet yerin de mi antakya

sesedo-98

Balböceği

Alıntı yapılan: gülbanu - 11 Ocak , 2010, 22:36:40
balböcegim kesinlikle tavsiye ederim sana kendi memleketim için övmyorum ama çok güzel bir şehir ne büyük ne küçük insanları çok cana yakındır
yemek kültürü çok fazladır ne bileyim çok anlatılacak şeyi var kendin görmen daha güzel olacak en kısa zamanda görmeni isterim ayrıca sen nerelisin canım
ay insallah cnm gitmek istedigim ilk yerlerden biri orasi insallah giderimmm  :hieyt: :hieyt:

Demet_dk

bende yemeklerini merak ediyorum benii yemeğe davet edin arkadaslar  :k06: :k06:

gülbanu

balböcegim inşlh gidersin bir gün canım

demet_dk yemeklerimizi saymakla bitiremem vede çok lezzetli oluyor ayrıca
bir tek yemekleri değil kahvaltılıgıda çok zengindir
ayy canım ben şu an antakyada olsaydım seni yemege alırdım çok üzgünüm bende şu anda gurbetteyim ama 15 tatile gidecem
annecagızımın yanına

Demet_dk

bende gitmek istyorum antakyaya inş kısmet olur orda yerim yemekleri
sen nerdesin gülbanu

gülbanu

inşlh gidersin bir gün kısmet olur sana  ben antakyalıyım  dogma büyüme sen nerelisin canım

ertl

kızlar komşu hemşerinizim ADANALIYIM
eltim hatayda güvenlik şirketleri var yeri tam çarşıda ismi HGS (hatay güvenlik servisi)

Demet_dk

Alıntı yapılan: gülbanu - 13 Ocak , 2010, 18:32:45
inşlh gidersin bir gün kısmet olur sana  ben antakyalıyım  dogma büyüme sen nerelisin canım

bende sivaslıyım canun eşimde erzincan
istanbulda yaşıyorum

gurbetteyim dedinya onun için sordum nerdesin diye

gülbanu

Alıntı yapılan: Demet_dk - 13 Ocak , 2010, 22:16:50
Alıntı yapılan: gülbanu - 13 Ocak , 2010, 18:32:45

bende sivaslıyım canun eşimde erzincan
istanbulda yaşıyorum

gurbetteyim dedinya onun için sordum nerdesin diye canım ben kilisteyim eşimin işi nedeni ile buradayız