ANNE OLUNCA ANLADIM

Başlatan aynur, 03 Ekim , 2007, 20:09:13

« önceki - sonraki »

aynur

TV8 'de saat 14:30' da başlıyor .çok güzel bir program mutlaka seyredin

Almiş'inAnniş'i

aynur

hafta içi hergün. hergün bir uzman doktor bilgi veriyor. mesela p.tesi aşılarla ilgili bir profesör vardı. bugünde yeni doğanlarda doğru sandığımız yanlışlar konuşuldu. geçen hafta anne sütü ve önemi.

Almiş'inAnniş'i

paylaşımın için teşekkürler canım  :opucuk:
artık buprogramın sıkı takipçisi olucam  :muzz:

nagihan

canım geçenlerde ben sana tv8 aç demiştim ya işte o program hafta içi hergün var.

Almiş'inAnniş'i

hımmm o program mı?  :icon_scratch:
ama sen bana hafta içi hergün var demedin ki  :caca:

Emine

Bi ara denk gelmiştim galiba sunucu daha önce elmaxtaydı sonra sunucu değişince nereye gitti bu kadın demiştim demek başka kanala transfer olmuş. :D Teşekkürler Aynurcum

jbdun

aynur tşkler  :flowers: yetişirsem muhakkak seyredicem :icon_thumright:

aynur

rica edrim Emine ve Jbdun

duru boncuk

sağol aynurcum bende yokmu bi program diyip duruyodum ama tv 8 hiç aklıma gelmemişti her yerde kadın programları varya bakmıyodum o yüzden tekrar teşekkürler :icon_thumright: :icon_thumright:

ARMAĞAN

YA BİZ ÇALIŞANLAR NE OLACAK  :(
TEKRARI VARMI PEKİ BU PROGRAMIN?

-Butterfly-

eee bizde yok tv8 ben izliyemiyorum !!! bari onemli buldugunu bilgileri  burayada aktarinda  bilgi edinmis olalim.. olmazmi?

sevda

Bende bu programı daha önce show max de izliyordum sonra tv 8 geçti o aralar artık izleyemez oldum ama o aralar izlediğimde tam 3 defa kadının başını şişirmişliğim varrr sorularımlaa... :suclu:

Mine'l Aşk

Bir kaç defa denk geldi izledim...Gerçekten öğretici bir program...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

βαlκιz

evet süper bi program
önceden hiç kaçırmazdım kanal degişince izleyemeedim
anneolunca anladım forumunada üyeydim o forumdaki doktorlar katılıyodu programa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: