Normal Doğum mu, Sezaryen mi?

Başlatan serap BİÇER, 09 Eylül , 2009, 23:10:41

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 16 Aralık , 2009, 19:54:37
ben oğlumda mecburi sezeryan oldum ama genel anesteziydi
benim doğuştan rahim çatım yapışık olduğu için sezeryan dedi dr ama son muayeneye kadar herşey normal bebek dönmüş bugün yarın sancılar başlar demişti ama öyle olmadı
bunda epidural sezeryan istiyorum  ilk doğumumda narkozun meydana getirdiği balgamla boğuluyodum şimdi çok korkuyorum o nedenle genel anestezi istemiyorum
ayy evet o balğam kötü oluyoo konuşamıyosun boğazın dügümleniyoo bende bidakine belkii epidural olurum ama korkarım benn yaa  ::) ::) ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

yasmin35

YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

miray

ben video izlemedim hiç hamişken bile merak ettim ama izlemedim
izlesydim korkardım hiç doguramazdım
simdi bile içim almıyo dogum videolarını  :icon_pale:
allah herkese hayırlı dogumlara versin kızlar
ben normal dogum yaptım herkese tavsiye edrim hersey yolunda gidiyorsa kesinlikle normal dogum  :icon_thumright:
sancı cekmek biraz zor ama herseye degiyo inanın
1 saatte kalktım ayaga wc ye gittim bebegimi emzirdim

< ESLAL >

bencede hamileyken video izlemek hiç mantıklı değil hem her doğum farklıdır insan ister istemez onun etkisinde kalır ben hamile kalmadan çok önce i

zlemiştim zaman zaman aklıma geliyor keşke bakmasaydım görmek başka yaşamak başka sonuçta  ::) ::)

βαlκιz

ben çok izlemiştim normal izlemiyoum ama sezeryan çok izledimm artık herşeyi biliyodum korkmuyodum ama şimdi izleyince bi tuhaf oluyorumm banada böyle yaptılar diyorumm  :-ooo :-ooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

valla kızlar ben hamile kalmadan önce hamile kaldıktan sonra okadar çok doğum videosu izledim ki anlatamam  ;D sanırım bende ters tepki yarattı bu durum. doğuma nerdeyse bir ay var bende hala korku yok. bakalım yumurta kapıya dayanınca da aynı korkusuzluk olur umarım   :k06:

Demet_dk

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 19 Aralık , 2009, 17:15:51
valla kızlar ben hamile kalmadan önce hamile kaldıktan sonra okadar çok doğum videosu izledim ki anlatamam  ;D sanırım bende ters tepki yarattı bu durum. doğuma nerdeyse bir ay var bende hala korku yok. bakalım yumurta kapıya dayanınca da aynı korkusuzluk olur umarım   :k06:

katılıyorum İlknurcum hamileyken çok rahat izliyodum
şimdi bakamıyorum yukarda bi arkadas link yollamış izleyemedim vallahi

AککORTįє

:k06: :k06: :k06:

demekki yaşamam lazım hayatım benimde senin gibi. aman yaşayalım da korkmadan ,sonradan izlemesekde olur  :ehi:

AککORTįє

19 Aralık , 2009, 17:26:45 #128 Son düzenlenme: 19 Aralık , 2009, 17:31:06 iLkNuRR
sonu hep güzel oluyor yaa  :D :D :D ama kesilirken ilk defa gördüm, fenaymış  :honk:

sağ salim bizde yaşayalım da ölmez sağ kalırsak  ;D

мiŁenα.

bende hep izledim hamile kalmadan öncede sonrada... ;D korkmuyorum ama doğumdan şimdi bazen düşünğyorum...ya benim bebegim olcak nasıl bakcam nasıl olcak ay ınanamıyorum falan dıyorum cok fena oluyorum :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

şu üstteki vidyoyu izledim arkadas link vermiş hem onu hemde orda ayakta dogum yazıyodu onu izlediiimmm asla normal dogum yapmamm sezeryan olurum hepp korktummm keşke izlemeseydimm  :-ooo :-ooo

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hamile kalırsam sezeryan dusunuyorum çunku eşim doguma gırmek ıstıyor..onun için normal dogumdan utanırım  vede cok korkarım..en ıyısı sezeryan :k06:

βαlκιz

bide vidyolarda sancı olayı yok sancı çeken yok vidyolarda hemen dogum kısmı varr  :cildir: kocan gircek diye sezeryan mı olcann normal ol nolcak bakmaz kocann  :k06:

SiRiNe

Ben dogal sekilde dogurmayi cok istiyorum eger her sey duzgun giderse insaAllah :amin: , ama hayirlisi insaallah sezeryanda olabilir su an belli degil, doktorum 35 sinci haftada bakacagiz dedi  :cildir:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:ehi: :ehi: :ehi: fırsat bu fırsat dıyıp ıyıcene bakar :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: canım hele bı hamıle kalayım normal dogurmayada razıyım :amin: :amin: