Bebek İsteyenler, Hamile Olanlar ve Doğumu Yaklaşanlar İçin Dualar

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 09 Eylül , 2009, 20:59:22

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kasricinan canım allah razı olsun :amin:  çok guzel paylaşım bende hep sıtelerde bu konuları araştırıyordum çok ıyı oldu  :icon_thumright:
bundan sonra boş durmak yok sureklı dualrala rabbım hepımızın yuzunu guldursun benımde işlerım bıtsın baslarım abdest aldıktan sonra ınsallah
bırde şu bakara surelerı onlarıda buraya yazabılseydın çok ıyı olurdu eger  bulamazsan bende sobnra arastırırım..bu sayfaya gırdıgımızde dırekt dualar başlayalım ıstıyorum

KasrıCinan

Dua,kulun ümit dalı ve Rabbine bağlılığının en güzel ifadesidir.Dua,cennet yollarını açan,kalbe safa,ruha gıda veren ve ebediyyet serinliğini tattıran vecd halidir.Dua,mü'min için  eşi bulunmaz bir silah,ümit gecesinde hayırlı bir sabah,bela,şiddet ve felaket çemberinden kurtuluş ve felahtır.Dua,yerde nur,gökte nur,sağda nur,solda nur ve kul için bir tükenmez huzurdur.Dua,Hak kapısının halkasını tutmak,çırpınan gönüllere ilahi rahmeti dilemektir.Dua,kulun şerefini artıran,iki alemde de yüzünü ak eden,bir güzellik bulutu halinde rahmet katrelerini gönül toprağına döken en hayırlı şeydir.

Nihayetsiz kudret ve sonsuz Rahmet sahibi Mevlamız buyuruyor ki:"Kullarım(Habibim)sana beni sorunca(haber ver ki)işte ben muhakkak yakınımdır.Bana o dua edenin da'vetine icabet ederim.(Bakara:186)

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

amin canım evet durmak yok.biz okuyalımda rabbim insallah verecektir.canım bakıyorum bulurbam yasacağım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

:amin: Rabbenâ vec'alnâ muslimeyni leke ve min zurriyyetinâ ummeten muslimeten leke ve erinâ menâsikenâ ve tub aleynâ, inneke entet tevvâbur rahîm(rahîmu).

Ey Rabbimiz! Bizi sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de sana itaat eden bir ümmet çıkar, bize ibadet usullerimizi göster, tevbemizi kabul et; zira, tevbeleri çokça kabul eden, çok merhametli olan ancak sensin. BAKARA 128

KasrıCinan

canım sureleri okuyamazsın ama allahü talanın isimleri varya 707 kere ya varis mesela onları okuyabilirsin bos durmamak adına.ama tabi abdestli okumak daha faziletli kabulü makbul olur.ama dediklerimi okuyabilirsin :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

Dilara Ebrar

inşallah.bis isteyelimde verici allah olduktan sonra. :amin: meryem suresini duymuştum bende.işallah ona başlamak gerek
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

KasrıCinan

dilara ışık

çok güzel bi konu canım.... inşallah canım sende vesile olursun... allah senin kalbindekileri alın yazısı olarak kaderine bağışlasın... kalbinden ne geçiyorsa nasip olsun hakkında hayırlara vesile olsun...

bende başlıycam hemen....

KasrıCinan

Alıntı yapılan: dilara ışık - 24 Ocak , 2011, 10:47:46
çok güzel bi konu canım.... inşallah canım sende vesile olursun... allah senin kalbindekileri alın yazısı olarak kaderine bağışlasın... kalbinden ne geçiyorsa nasip olsun hakkında hayırlara vesile olsun...

bende başlıycam hemen....
canııım beniiim çok sağol amin tatlım bil mukabil ALLAH razı olsun.basla canım basla elbet faydası olacaktır

nilüfer elif

ALLAH RAZI OLSUN.DUALARIMIZI RABBİM KABUL EYLESİN
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

KasrıCinan

tülin25

çok güsel olmuş canım ya ALLAH RAZI OLSUN BEN NEREDEYSE HEPSİNİ UYGULUYORUM NAMAZDA İNŞALLAH RABBİM DUALARIMIZI KABUL EDERR... :amin: