27 Nisan , 2024, 12:38:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek İsteyenler, Hamile Olanlar ve Doğumu Yaklaşanlar İçin Dualar

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 09 Eylül , 2009, 20:59:22

« önceki - sonraki »

--elif--

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

allah razı olsun balbocugım ebrar arkadasım  :amin: :amin:
hem turkçesı hem arpcasını okudum çok guzel bı paylaşım olmuş  :basardim:

dileKKK:)

BEBİŞ DUASINA DEVAM :)) ALAHIM TEKRAR KUCAĞIMA VERSİN. TÜM İSTEYENLERE.....

BİSMİLLARRAHMANİRRAHİM   'Rabbi hebli min ledünke zürriyyeten tayibeten inneke semi ud-Dua'             

BİSMİLLARRAHMANİRRAHİM   'Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr'                             

1.Duanın manası: Rabbim! Bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla.Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.
      2.Duanın manası: Ey Rabbim işimi kolaylaştır , zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.             

LÜTFEN BOL BOL OKUYUN ARKADAŞLAR.. ALLAH KABUL ETSİN   

rose

gzl dua paylastiginiz icin tskrler
kayt ettim ;)
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 27 Şubat , 2010, 21:41:22
rabbena heblena min ezvaaacınaaa ve zürriyaaatınaaaaaa.ğurrate eğyunin vecealnaaaa  lil muttagııııne imaaaamaaaa

anlamı rabbim bize gönüller açan eş ve çocuklar ver,bizi azabından korunanlara önder et.

furkan suresi74.ayet

dip not.bekarken hep bu duatı ederdim ve rabbim kabul etti,harika bi eşim var,şimdide inşallah duadaki gibi gönül açan evlet sahibi olurum,rabbim dualarımızı boş çevirmesin  :amin:  :amin:  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

NESLİİİ

canım çok teşekkürler.çok hayırlı bişey paylaşmışsın.bende okuycam.böylelikle belkide biçok bebeğe vesile olacaksın. :k06:sende ne istiyosan ALLAHIM sanada versin inşallah.

amiin canım allahım kimsenin kucaklarını boş bırakmasın okumaya devam kıslar  :amin: :amin: :amin:

BİSMİLLARRAHMANİRRAHİM   'Rabbi hebli min ledünke zürriyyeten tayibeten inneke semi ud-Dua'             

BİSMİLLARRAHMANİRRAHİM   'Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr'                             

1.Duanın manası: Rabbim! Bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla.Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.
      2.Duanın manası: Ey Rabbim işimi kolaylaştır , zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.             

LÜTFEN BOL BOL OKUYUN ARKADAŞLAR.. ALLAH KABUL ETSİN   

н∂vv∂ ツ

hamile kalmadan bi ay önce bu duayı hergün muhakkak okudum   :aferin:
Allahıma şükürler olsun   :love9: :love9: :love9: :love9:
Rabbim herkesin duasını kabul etsin

Uploaded with ImageShack.us

AMİN CANIM TÜM OKUYANLARIN, İSTEYENLERİN KUCAKLARINI DOLDURSUN BENİMDE  :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

**fatoş**

Alıntı yapılan: havuç - 29 Haziran , 2010, 16:50:40
hamile kalmadan bi ay önce bu duayı hergün muhakkak okudum   :aferin:
Allahıma şükürler olsun   :love9: :love9: :love9: :love9:
Rabbim herkesin duasını kabul etsin

aminn rabbim isteyen herkese versin birer ikişer inşş :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

özgemm