yaşasınnnnnn hamileyim kızlarrrrrrrrr

Başlatan mavişimmm, 08 Eylül , 2009, 10:28:03

« önceki - sonraki »

mavişimmm

slm canlarımmm sabah idrar testi yaptımmm çift çizgi çıktııı.hamileyimmmm.allahım isteyen hetkese versın inşallahhhh :muzz: :muzz: :muzz: :love7: :nazar: :director: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

maviş007

canım hayırlı olsun sabah bende test yaptım ve bende hamileyim ikimiz aynı gün aynı saatte öğrendik heralde :muzz: :hello2: :hieyt:

mavişimmm

öylemiiii çok sevindim canım yaaaaaa.tebrik ederimmmm.okumadım daha mesajları görmedim hamileym yazını...allah kucagımıza almak nasip eder inşallahhhhh.gece rüyamda kız bebeğim olmuş gördümmm.sabah test yaptım ve hamileyimmmmm.

cumbba

Kızlarrrr tebriklerrrrr çok sevindim, iki maviştende aynı haberleri almak ne güzel :muzz: :hello2:. Bizlere de dua edin olur mu, hamilelerin duası kabul olurmuş. Bende haftasonu bekliyorum inş. bende olmam ve sizin gibi haykırırım hamileleliğimiiiiii. inş. Allahım :amin: :amin: :amin:

maviş007

Alıntı yapılan: mavişimmm - 08 Eylül , 2009, 10:34:38
öylemiiii çok sevindim canım yaaaaaa.tebrik ederimmmm.okumadım daha mesajları görmedim hamileym yazını...allah kucagımıza almak nasip eder inşallahhhhh.gece rüyamda kız bebeğim olmuş gördümmm.sabah test yaptım ve hamileyimmmmm.
saol cnm işallah kucağımıza aldıgımız günlerde biran önce gelir :hieyt:

maviş007

Alıntı yapılan: cumbba - 08 Eylül , 2009, 10:51:32
Kızlarrrr tebriklerrrrr çok sevindim, iki maviştende aynı haberleri almak ne güzel :muzz: :hello2:. Bizlere de dua edin olur mu, hamilelerin duası kabul olurmuş. Bende haftasonu bekliyorum inş. bende olmam ve sizin gibi haykırırım hamileleliğimiiiiii. inş. Allahım :amin: :amin: :amin:
bütün kalbimle hepiniz için dua ediyorum rabbim işallah isteyen herkezi sevindirir işallah hafta sonu sendende hayırlı haberler alırız

swen

CANIM İKİNİZİDE TEBRİK EDERİM ALLAH SAĞLIKLA SIHHATLE KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN DARISIDA BANA İNŞALLAH 7 AY OLDU KORUNMAYI BIRAKALI HALA TIK YOK SPERM HAREKETSİZLİLİĞİ VARMIŞ EŞİMDE KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİ İÇTİ Bİ AY ŞİMDİDE KEÇİ BOOYNUZUNU KAYNATIP SUYUNNU İÇİRİYORUM HADİ HAYIRLISI KIZLAR DUA EDİN BANADA  19 UNDA ADET OLMAM LAZIM İNŞALLAH BU AY OLMAM
bebeğim geliyor

DİLVİN

KIZLARR İKİNİZDE TEBRİK EDERİM  :opucuk:

ALLAH KUCAĞINIZADA ALMAYI NASİP EDER INŞ.  :amin: :amin:

HADI BEBEK İSTEYEN KIZLARRR

SIRA SIZDEEEE

ÇALIŞAN KAZANIYOR   :basardim: :basardim: :basardim:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

mavişimmm

saolun kızlarrrr alllahım en yakın zmanda sizede göstersinnn inşallah.hepinize dua ediyorummmm.allahım hepimize hayırlısını versin inşallahhhh.evet iki mavişte aynı gün aynı haberi verdiii.maviş ilk doktor ziyeretini ne zman yapcaksınnn

ilkay

kızlar ikinizinde gözü aydın ay ne güzel haber bunlar çift çift  :nazar: :nazar:

allahım isteyen herkezi mutlu etsin  :amin:

ikinizin  adınada çok sevindim allahım kucagınıza almayı nasip etsin  :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt:

:flowers: :flowers:

maviş007

sağolun kızlar işallah hepiniz bi gün hamiş olursunuz
mavişimmmmm ben haftaya gitmeyi düşünüyorum doktora ya sen :D

mavişimmm

Alıntı yapılan: maviş007 - 08 Eylül , 2009, 12:16:48
sağolun kızlar işallah hepiniz bi gün hamiş olursunuz
mavişimmmmm ben haftaya gitmeyi düşünüyorum doktora ya sen :D

cuma gidicem ben galiba canımm.eşim şu an doktor araştırmakla meşgul.hangisi içine sinrse ona en yakın zmanda gidelim diyooooo.

maviş007

evet canım bizde aynı şeyi düşünüyoruz iyi bi doktor bulup sürekli aynı doktora gitmek lazım ben çalışyorum o yüzden haftaya gitmek istiyorum

mavişimmm

Alıntı yapılan: maviş007 - 08 Eylül , 2009, 12:32:56
evet canım bizde aynı şeyi düşünüyoruz iyi bi doktor bulup sürekli aynı doktora gitmek lazım ben çalışyorum o yüzden haftaya gitmek istiyorum

bende çalışıyorumm.gerçi izin almam sorun olmaz amaa cumaya kadar beklıyeyım ondan sonra gideyım dıyorumm.sigara kullandıgım için korkuyorumm ben.gerçi şu an içmiyorum artık ama nebilim çok korkuyorumm.paket paket bitiren biri deilim.arasıra içiyorum ama yınede içim rahat deil.bir an önce kontrollere başlamak istiyorumm

maviş007

önemli olan hamile kaldıktan sonra içmemek bildiğim kadarıyla ama tabi yinede bilemem bak bırakmışsın işte ne güzel belki bu sayede tamamen vazgeçersin sigaradan fazla yıpratmayalım kendimizi bunları düşünüp stres ypma hakkımızda hayırlısı neyse o olsun