4 aylık bebeğim düştü ve kürtaj oldum berbat üzücüü:(:(:(

Başlatan cingöz, 01 Eylül , 2009, 17:59:04

« önceki - sonraki »

cingöz

gebeliğim gayet güzel gidiyordu ama 4 ay 3 günlükken sularım boşaldı ve bebeğimin bu şekilde yaşamayacağını söylediler ve hastanede bi ilaç verim bebeğimin düşmesini beklediler bebeğim düştü ve sonrada kürtaj oldum berbat bir duygu bu. sebebi hiç belli deil hiç bir şekilde neden oldugunu söyleyemediler . genetik bir bozukluk olabileceğini söylediler. ama tabikide ben tatmim olmadım . çok üzgünüm çoook . ama tekrar hamile kalmak istiyorum . drum 3 ay dedi ama 3 ay nasıl beklerim .......

vuslat

ah canım çok geçmiş olsun zor günler atlatmışsın . hayırlısının en güzelyle tekrar en tez zamanda hamş kalırsın inş

[/ur

yeliz&osman

Canım öncelikle aramıza hoşgeldin ben Yeliz. Bebeğin için cok üzüldüm ALLAH sana sabır versin  :amin: :amin:

cingöz

amin çok sğlun tanıştıgımıza memnun oldum ama hala çok üzgünüm sanırım ben bunu tekrar hamile kalırsam atlatabilirim :(

cingöz

arkadaşlar drlar 3 ay hamile kalma dediler ama uzun bi süre gibi geliyor bana ne yapmalıyım korunmalımıyız acaba _?

yeliz&osman

aslında uzun deyil tabi ama sana uzun gelecektir ama ne kadar cok kafana takarsan o kadar yıpranır ve bi okdar günler uzar sen kendi kendine teselli ver rahatlamaya calış eşin korunsun bence

ecee

canım çok geçmiş olsun rabbim bu zor günleri inşallah atlatmana yardımcı olur.bende 13 agustosta kürtaj oldum gebeligim boş gebelikti..aslında bende tekrardan çocuk istiyorum ama 2 ila3 ay korunmamız gerek doktorum bana bir ay yeterli dedi ama ben buradaki arkadaşlaeımın tavsiyesine uyucam ve sabredip bekliyecegim..buradaki bütün kızlara moral olarak çok destek verdikleri için gerçektende yürekten teşekkür ederim. :opucuk: :opucuk:

ırmak184

canım cok gecmiş olsun,çok zor bir durum gercekten atlatması zor ama zaman herseyin ilacı,genelde bir regliden sonra hamile kalabilirisn derler ama bence 3 ay bekle rahimlerin toparlanması için hemde psikoljik olarakta kendini daha rahat hissedersin,şimdi  3ay gecmez gibi gelir ama öyle cabuk geciyorki..2'li ve 3'li testleri yaptırmışmıydın?nasıl bir sebep yokken böyle bişey yasadın genetik problem olabilir demissin test yaptırsan orada belli olurdu paylasırsan bizde ögrenmiş oluruz..

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

KybeLe

Oğluşuuumm :)

songulce17

çok geçmiş olsun canım.Allah sabır versin.zor olsada 3 ay kadar beklemen daha uygun bence.hem bedenen hemde ruhen toparlanman için bu sürecin geçmesini beklemelisin.her zaman senin için bunun hayırlı olduğunu düşün.hiçbi zaman neden oldu diye kafanı takıpda kendini daha fazla psikolojik yönden kötü duruma sokmamaya çalış.tabiki tıbbi yönden araştırmalarını yaptır.aynı acıları hatta dahada acısını yaşamış biri olarak sana bunları tavsiye edebilim.bir kez kürtaj oldum ve bir bebeğimde doğdu 4,5 ay yaşadı sütümle besledim gecemi gündüzüme kattım her anne gibi ama kollarımda gözümün içine bakarak son nefesini verdi yavrum :y25: :y25: kolay şeyler değildi yaşadıklarım fakat rabbime sığındım.tam isyan edecek duruma geldiğim anda rabbim büyüklüğünü gösterdi bana gösterdiğim sabır karşısında yeniden ödülünü gönderdi şükürler olsun.şimdi benim değil yine yüce Allahımın emaneti bir kızım var.rabbim ömür versin hepimizin evladına.inşallah sende yine sağlıklı bi şekilde hamilelik geçirip bir bebek sahibi olacaksın.her zaman iyi yanından bak.düşün ki en azından hamile kalabiliyosun.hakkında hayırlısı olsun inş canım.
ECENAZ'ım BÜYÜYOR MAŞALLAH..

bebişim06

Alıntı yapılan: cingöz - 01 Eylül , 2009, 17:59:04
gebeliğim gayet güzel gidiyordu ama 4 ay 3 günlükken sularım boşaldı ve bebeğimin bu şekilde yaşamayacağını söylediler ve hastanede bi ilaç verim bebeğimin düşmesini beklediler bebeğim düştü ve sonrada kürtaj oldum berbat bir duygu bu. sebebi hiç belli deil hiç bir şekilde neden oldugunu söyleyemediler . genetik bir bozukluk olabileceğini söylediler. ama tabikide ben tatmim olmadım . çok üzgünüm çoook . ama tekrar hamile kalmak istiyorum . drum 3 ay dedi ama 3 ay nasıl beklerim .......
canım çok geçmiş olsun Allah yardımcı olsun
3 ay nedirki gelip geçer merak etme bak biz yıllardır bekliyoruz  :( hem senin için daha iyi olur kendini toparlarsın biraz Allah gönlüne versin inşallah  :opucuk:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

CNM öncelikle gecmis olsun rabbim tekrar yasatmasin bu aciyi ins.  BENDE 8ay önce 7 haftalikken düsük yaptim, yani nasil bir duygu oldugunu az buz tahmin edebiliyorum.benim doktorumda bana 3 ay korunmamai gerektigini söyledi ben ise 3 ay degil bu zamana kadar 7 ay korundum cpnkü ayni tekrar olcak diye cok korkmusdum simdi ise bu ay basladik tekrar bebis icin ve benim 6 eylülde adetim gelmesi lazim ve kasiklarimda agri var yani bu ay yine hamis degilim,,,, zaman dedigin su gibi gciyor 3 ay dedigin cok kisa cnm...

rabbim hepimizin gönlüne göre versin ins.  :amin:

cingöz

tam 4 ay 3 günlük hamileydim bebeğimi kaybettiğimde , gerçi anlatmıştım sanırım bunları . 2li ve 3lü testleri daha yaptırmamıştım. 1 hafta sonra yapmamız gerektiğini söylemişti drum .neden neden neden halaa belli değil çünkü 2 tane dr a gittim yaptırmam gereken hiç bir test olmadıgını söylediler.sadece 3 ay korun dediler başkada hiç bir şey söylemediler . aslında artık dr a da gitmek istemiyorum :(

betüs26

CANIM SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM HİÇ BİR SORUN YOKKEN NEDEN NEDEN DEMİŞSİN 26 HAFTALIKKEN KAYBETTİM BENDE KARNIMDA ÖLDİ OĞLUM BENİMDE NORMAL DOĞUM YAPTIM ÜSTELİK ÇOK ACI ÇEKTİM HEM DOĞUM AĞRISI ÇOK ZORDU SUNNİ SANCIYLA HEMDE OĞLUMU KAYBETMEMİN ACISI YAKIP KAVURDU BİZİ AMA ALLAHTAN CANIM SONRA 4 AY SONRA TEKRAR HAMİLE KALDIM BOŞ KESEYMİŞ ODA SAĞLIKLI BİR GEBELİK İÇİN 6 AY CANIM BENCE BEKLE ÇÜNKÜ ARDI ARDINA YAŞAMAK DAHADA YIPRATIYO İNSANI ZAMAN İNAN ÇABUK GEÇİYO BENDE SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYODUM NASIL GEÇER DİYE AMA OĞLUMU KAYBEDELİ 1 SENE OLDU BOŞ KESE OLAYININ ÜSTÜNDEN DE 6 AY GEÇTİ ŞİMDİ RABBİM İZİN VERİRSE DÜŞÜNÜYORUZ İNŞALLAH ALLAH HEPİMİZE VERİR EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI SIHHATLİ TABİ