BEBEĞİM GECELERİ ÇOK SIK UYANIYOR

Başlatan Zülfiye, 31 Ağustos , 2009, 17:46:40

« önceki - sonraki »

Zülfiye

Arkadaşlar benim oğlum 11 aylık ve geceleri çok sık uyanıyor illa anne sütü içmek istiyor fakat gece yatmadan önce gece için kaşık mamalarından yediriyorum 1 küçük kaseyi bile zor bitiriyor biberon mamasına alıştıramadım ki hala alışır ümidiyle deniyorum sürekli. ne yapmalıyım bana yardımcı olun lütfen, ve sürekli emzirsem emer o derece çok seviyor anne sütünü :crybaby2:

мiŁenα.

e canım ne güzel emzir sürekli anne sütü kadar faydalı ne var ki ....ek gıda yemıyorsa degısık devam sutlerı mamaları var hepsını dene ıllakı bırını ssever cocugun...bıberon da artık alısır bır sekılde ....ama bıberaon faydası buyuk...ıns alısır kısa zamnda

:love9: :love7: :love9:

@ssemra@

Zülfiye'cim merhaba öncelikle, Ayş'nin dediği gibi farklı mamaları dene, mutlaka birini sevecektir, biberon konusunda da bi önerim olucak, kavanoz tipi kauçuk uçlu biberonlardan dene, kauçuk silikondan daha yumuşak olduğu için bebişlere daha cazip geliyor, kavanoz tipi olmasının sebebide bebiş biberonun ucunu ağzına alında aynı anne memesinde olduğu gibi dudaklarını dayayacağı daha fazla alan oluyo, benin oğlumda işe yaradı canım umarım sanada yararı dokunur.

Zülfiye

merhaba semracığım canım ben oğluma yeni doğduğunda NUK biberonlardan aldım kauçuklu 4-5 aylıkken günde 2 defa falan içiyordu ek gıdalara başlayınca bıraktı istemedi şimdide biberondan su içiyor rezene çayından içiyor fakat mamanın tadını anlayınca diliyle dışarıya ittiriyor biberonun ağzını
mamasından mı anlayamadım  APTAMİL kullandım olmadı MİLUMİL içti sonra bıraktığında bir daha istemedi şimdi yine APTAMİL 3 aldım anne sütüne yakın diye yine istemiyor belki biberondan diyerekten gittim chicconun biberonundan aldım oda işe yaramadı yani hergün azimle deniyorum mamayı ama olmuyor.Geceleri çok sık uyanıyor hani normalde kaşık maması yiyor bir kase fakat uyuduktan 3 saat sonra yine uyanıyor bende acıktı diyerekten emziriyorum emzirmediğim zamanda ortalığı yıkıyor ağlayaraktan sütüm onu fazla doyurmuyor bıraktıramıyorumda sanki içimi sömürür derecesinde emiyor offf offffff ..... :crybaby2:

@ssemra@

Canım benim üzülme bu kadar eninde sonunda düzelicektir merak etme, böyle zorluklarla büyüyorlar işte napalım :dontknow: Mamayı beğenmemiş olabilir canım, ben önceden oğluma Milupa Pre Aptamil içiriyordum 4ayı doldurunca onun devamı olan Aptamil 1'i aldım ağzına bile sürmedi, biberonu bi kere çekip tükürüyo ve ağluyo, senin bebişte mamayı beğenmemiştir diye tahmin ediyorum, faklı şeyler dene, doktoruna da bi danış istersen canım.