Doğum Sonrası Korunma Yolları

Başlatan zerrinesra, 24 Eylül , 2007, 14:31:37

« önceki - sonraki »

___kıymık___

Alıntı yapılan: balkızZz - 03 Aralık , 2010, 04:18:17
bakalım nasıl olcak onlar eczanede satılsa alsak eşler taksa keşke :toothy10:

bende nezmankı jınokolaga gıtcek olsam geceden sabaha kadar kocamın başının etını yerım
''NE VARDI YANİ JİNEKOLOG OLSAYDIN'' dıye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: __sema__ - 03 Aralık , 2010, 04:21:40
gel sen önce FB'li ol sonra korun :k06: :k06: :k06: :k06:
:-ooo :-ooo :-ooo
SAGOL VAZGECTIM KORUNMAYACAM ALLAH NE VERDI KISMETIMIZDE NE KADAR VELET VARSA GELSIN  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 03 Aralık , 2010, 04:22:05
  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:'
sema canim sen oglunu normalmi dogurdun ? ondan acimamis olabilir.

bende dunurumu korkutup duruyorum benim yuzumden taktiramayacak :toothy10: :toothy10: :toothy10:

korkma canim  :opucuk:

sadece cikartirken sunu dedigimi hatirliyorum, cikartirlarken uyaniktim, bagirip ben aslaaaaaaaaaa dogum yapmayacagiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim demisim, ebede gulerek yaparsinnnn yaparsinnnnnnnnnnnnn  demisti  :k06:

:ehi: :ehi: :ehi:
DOGUM YAPMAMIŞLARA TAKMIYORLAR DIYE BILIYORDUM...BIZIM GELIN DEMIŞTI SPRAL TAKTIRACAKTIM DOKTORUM IZIN VERMEDI DEDI
ACABA BENIMI KANDIRDI  :icon_scratch:

___kıymık___

bende dunurumu korkutup duruyorum benim yuzumden taktiramayacak :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sadece cikartirken sunu dedigimi hatirliyorum, cikartirlarken uyaniktim, bagirip ben aslaaaaaaaaaa dogum yapmayacagiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim demisim, ebede gulerek yaparsinnnn yaparsinnnnnnnnnnnnn  demisti  :k06:

yok kız sezeryanla dunyaya getırdım
spral taktırırken yada cıkartırırken şikayetı olanı bı senı duydum :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: __sema__ - 03 Aralık , 2010, 04:29:50

yok kız sezeryanla dunyaya getırdım
spral taktırırken yada cıkartırırken şikayetı olanı bı senı duydum :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
SEMA BENIM KUZENIMDE ANLATMIŞTI SPIRALI ÇIKARIRKEN KIZ BAYILMIŞ AGRSINDAN SONRA NARKOZLA ÇIKARMIŞLAR MEGER RAHIME YAPIŞMIŞ ONDAN  :-ooo :-ooo :-ooo

___kıymık___

ne bılıyım o kadar tanıdıgım kullandı bı sızlerden duydum agrı-acı, bayılamalar-ayılmalar falan :-ooo

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: __sema__ - 03 Aralık , 2010, 04:42:52
ne bılıyım o kadar tanıdıgım kullandı bı sızlerden duydum agrı-acı, bayılamalar-ayılmalar falan :-ooo
BELKIDE ÇOK AZ KISIDE BOYLE BIRSEY SOZ KONUSU OLUYOR ODA RAHIMIN ANATOMIK YAPISIDA ETKILEMIŞ OLABILIR KIMISININ BIRAZ GERIDE OLUYOR ..NE BILEYIM VELHASIL KADIN OLMAK ÇOK ZOR

___kıymık___

vallahı butun dertler kadındaa
erkeklerın bı derdı var o da eve para getırmek
bazen işime dıyorumkı
keşke erkek olsaydım tek derdınız eve para getırmek
o da  hayattakı en zor şeyin  erkek olmak oldugunu söyluyor :-\

βαlκιz

tamam az daha sabredin ben anlatcam size agrı sızı baygınlık oluyomu :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: __sema__ - 03 Aralık , 2010, 04:55:37
vallahı butun dertler kadındaa
erkeklerın bı derdı var o da eve para getırmek
bazen işime dıyorumkı
keşke erkek olsaydım tek derdınız eve para getırmek
o da  hayattakı en zor şeyin  erkek olmak oldugunu söyluyor :-\
ALLAHTAN BI PARA GETIRIYORLAR BIZ HERSEYI YAPABILIRIZ  :nazar: :nazar:

40 TANE İŞTE YAPSAK SITEM ETMEYIZ BU ERKEKLER ÇOK NAZLI ÇOK

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: balkızZz - 03 Aralık , 2010, 05:17:59
tamam az daha sabredin ben anlatcam size agrı sızı baygınlık oluyomu :toothy10:
HADI BAKALIM GULŞAH SENDEN IYI BIR PERFORMANS BEKLIYORUZ  :basardim: :basardim:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

sibel bende sanki senin gibiyim, hani simdi zaten cocuk olsun istiyoruz hic korunma morunma yok ya..hehehe sanki hic korunmayacakmisim gibi geliyor  :k06: zaten ben herhalde ilk cocuk olsa genede korunmam ikinciside hemen bi seneye gelsin diye  :tongue3: nasib kismet.

spiral nedense bana cok korkunc gelmistir her zaman. eskiden demirmis bu ve icerde paslanmalar olabiliyormus  :cildir:
ama artik sert plastikten yapiliyor diye biliyorum en azindan paslanma riski olmuyor. gulsah senin yerlestirdigin fotografta cok korkunc ayrica  :-ooo hic bir korunma yontemi guzel degil ama spiral icinde en korkunc olani sanirim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

korkunç gibi görüküyo bakalım nasıl  :-\ aslında korkmamak gerek kızlar yani şeyden korkuyomuyuz ondan korkcazz :ehi: anladınızz  :ehi:

SiRiNe

Alıntı yapılan: __sema__ - 03 Aralık , 2010, 04:42:52

semacim herkezin rahim yolu agzi ayni degil, bazilarinin genis bazilarinin dar :)

rahim yolu dar olanlar baya bir aci cekiyorlar.

birde kac senelik evli olmaya bagli. ben evlendikten 3 ay sonra taktim, yaniiiii aci cektim bu yuzden cikartirken geri.

sibelim orda nasil  bilmiyorum ama burda eger hasta israr edip isterse narkozla uyutup takiyorlar hic dogum yapmamislara.

gulsahcim sen dene taktir herkezin bir degil sanci olayi tipki  dogum gibi.