28 Nisan , 2024, 02:51:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Sonrası Korunma Yolları

Başlatan zerrinesra, 24 Eylül , 2007, 14:31:37

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 12 Kasım , 2010, 17:21:05
dunurum bana bah bir hele seni devamli ruyamda hamile göruyorum  :ehi:

beni bekleee berber yapalim ucuncuyu  :ehi:

üçüncüleri diyelim

yani 3. ve 4.  :k06:

serra_emine

Alıntı yapılan: -BALKIZ- - 12 Kasım , 2010, 17:19:38
hmm bende alim bari önümüzdeki ay bak hamile kalırsam sizii  :caca: :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

al al yok kızz hamıle kalmazssın merak etme  :D hem adamada yazık rahat etsın bıraz :k06: :k06: töbe yarabbim :D
sen bır ıkı ay dene hapı baktın kılo sorunun olmuyor herşey ıyı devam et derıım yanı bence  hapa.çok ıyı yaa bende çok düşünuyordum.ama ıyı oldu böyle
şuan mesela kutu bıtti ara verıyorum pazar günü adet olucam hem gunumude bilmiş oluyorum yani.8.i günüde yenı kutuya başlıcam :icon_thumright:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

asuman1981

slm ya bende yasmin kulanıyorumda ona rağmen çok korkuyorum hamile kalırım diye yok dimi hapla hamile kalan tanıdıdığınız

serra_emine

yok asuman yok rahat ol bence
ben sahsen duymadım hiç.hatta uzman tv de netten dınle bak dr kagan kocatepe anlatıyor gir google den dınle ıstersen
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

asuman1981

tşk izlerim allah olmayan isteyenlere versin inş

SiRiNe

Alıntı yapılan: -BALKIZ- - 12 Kasım , 2010, 17:24:01
bende hep bebek görüyorum tırsıyorummm  :tongue3: :ehi: :ehi:
tamam canım ama sen erken düşünüyosun ben vazgeçtim çocuklar ilkokula başlasınlar öyle  :toothy10: :toothy10:
yok dunurum belli olmaz  :ehi: :ehi: bende erken dusunmuyorum buyudukce zorlasiyor isler  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bu arada ilk evlendigimde yasmin d kontrol hapi kullandim memnun kalmadim kilo aldirdi, zaten d kontrol haplarindan korkuyorum hormonlarla oynuyor

en iyisi dogal yolla

bu sekilde uzun suredir rahatim simdilik

gökse

YAA KIZLAR HAKKATEN HAP HORMON BOZUKLUĞU FALAN YAPMIYOMU .Bİ YAN ETKİSİ FALAN YOKMU

βαlκιz

Alıntı yapılan: iLkNu® - 12 Kasım , 2010, 19:30:41

üçüncüleri diyelim

:k06:  :laughing7:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

ay eşime sormam lazım o çok korkar  :ehi: hap kullansam bile oda korunur  :toothy10: :toothy10:nasip kısmet işi ya alnımıza çoktan yazılmış herşey varsa olacagı korunurkende olur  :laughing7:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

valla etkılıuomu hormonları acaba dıyorsanız ben deneyın derım.çünkı herkesın bunyesı farklı ve farklı tepkıler verıyor..bende çok düşünuyodum.ama memnunum kılo sorunum olmadı yani. bir ay bır kutu bı denersınız memnun olursanız devam edersınız bence kii ıyı yanii.. :icon_thumright:
denemesi bedava  :k06: saglık ocagından alın deneyin :D

βαlκιz

bakalım denim bari tabi ondan önce belkide cesaretimi toplayıp spiral taktırırım

SiRiNe

BENDE BILMIYORUM KIZLAR ETKILEYIP  ETKILEMEDIGINI AMA BIR KAC ARKADASIMDA ADET BOZUKLUGU YAPTI

BIRDE  4 SENE KULLANDI BIR ARKADASIM  SONRA COCUK CALISMALARINA BASLADI AMA OLMUYOR COCUGU  KENDISI BUNU  D KONTROL HAPINA BAGLIYOR AMA BILEMIYORUM

KILO ALDIRABILIR BAZI KADINLARDA ASABILIK FELAN YAPIYOR

BEN BU YUZDEN ICMIYORUM 

AMA DOKTORUNUZA DANISIN TABIKI  KULLANMADAN ÖNCE

SiRiNe

Alıntı yapılan: iLkNu® - 12 Kasım , 2010, 19:30:41

üçüncüleri diyelim

:k06: :k06: :k06: :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

dogum yap sonrada nası korunacam dusun ay bu kadınların derdı hıc bıtmıyo :-\ :-\ ::) ::) ::) ::) ::)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

derbeder

dogum kontrol hapi anormal bir sekilde kendi kendine kilo yapmaz. yaptigi birsey varsa o da istah acmak  :laughing7:

sonrasinda ise yedikce gelsin kilolar  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!