27 Nisan , 2024, 20:11:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Sonrası Korunma Yolları

Başlatan zerrinesra, 24 Eylül , 2007, 14:31:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

seyda

Razi bana da vermisti doktor ama ben kullanmadim o ayri. ismi Cerazette (isvicredeki ismi) vede sadece emzirdigin süre icin gecerli. düsük hormonlu bisey. bi sor doktora yada icindeki etkin maddesini bulzrsan internetten eczaci bile bilebilir sanirim

Almiş'inAnniş'i

ilgin için teşekkürler şeydacım  :opucuk:

Zara82

evet razicim ismi Cerazette ...ben cok memnunum

Almiş'inAnniş'i

berilce

ben de spiral kullaniyorum ismi mirena turkiyeye yeni geldi diye biliyorum tavsiye ederim...5 yillik...ben de hap kullanmaya korkuyorum hormonlari altust ediyo ayrica kilo yapiyo diye duymustum....bi sene olucak aralikta kontrole gidiciiim...

melisim

kizlar  ben dun doktordaydim. kondom disinda herseyi sordum cunku ondan nefret eediyorum.ama doktor hepsi icin olmaz dedi. iceriye takilan 3 aylik bir halka var burda ama spiral degil o bile hormon uretiyormus.zara bende almanyadayim ama doktor butun haplar icin zararli dedi. bilmiyorum tabiki  bize tek yol olarak kondom tavsiye edildi...bende dedim ki hic yapmam daha iyi :igrenc: :honk:
HER YENI GÜN GÜZEL BIR GÜLÜCÜK,HER GÜLÜCÜK YENI BIR UMUT BENIM ICIN...

berilce

benim kullandigim spiral .bolgesel hormon...yani vucut etkilenmiyo tavsiye ederim...

ARMAĞAN

MELİSCİM ONA PLASENTA DENİLİYO.  YUVARLAK TEN RENGİNDE İÇ KISMI OVAL ÇUKUR GİBİ BİŞEY DİMİ. HER BERABERLİKTE O TAKILIP ÇIKARILIYO DİYE BİLİYORUM BEN AYRICA BİR İLACI VARMIŞ GALİBA KAYMAYI ÖNLEN. YANLIŞ BİLİYORSAM YAZIN ARKADAŞLAR.  BEN HEM SPİRAL KULLANIYORUM HEM KONDOM. NOLUR NOLMAZ DİYE. BEN EŞŞEĞİMİ SAĞLAM KAZIĞA BAĞLAYAYIMDA.  :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

melisim

yok armagancim bu söyledigim üc aylik. bir kez takiyorsun icinde kaliyor. yani bir arkadas kullaniyordu. ama dedigim gibi doktora sorduk hormon salgiliyormus. spral düsünmüstük  berilcecim , ama doktor degmez dedi cünkü bizim bir sene sonra tekrar cocuk hazirligina baslamaliyiz. esimindeki problemden dolayi(varikosell) diger cocuk icin gec kalmamaliyiz yoksa hic olmaz  :'( 

ARMAĞAN

Alıntı yapılan: remziye - 16 Ekim , 2007, 22:27:35
sağlamcı armağan  :ehi:

AMA NAPAYIM REMZİYE. ERKAN'A KALSA FUTBOL TAKIMI KURDURACAK ADAM. :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

Allah iyiliğini versin emiiiiiii  :toothy10:

melisim

e allah kolaylik versin canim :toothy10:  seninki gece uykusuzluklarina hic doymamis anlasilan? ;D

duru boncuk