28 Nisan , 2024, 17:08:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Sonrası Korunma Yolları

Başlatan zerrinesra, 24 Eylül , 2007, 14:31:37

« önceki - sonraki »

bengü

bende 4 ay oldu dogum yapali doktor banada cerezette yazdi ama 3 ay hic araliksiz kullanmmi ve bu üc ay icinde kondom kullanmami sonra beni koruyacagini söyledi.emzirdigim icin bebegimi düsük hap yazabilirim ancak dedi.bende hem hapa para verip hem kondom kullanacagima emzirmem bitene kadar kondom kullanirim daha iyi diye düsündüm.iyi yapmisim demi :ehi:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

duru boncuk

iyi yapmışın canım  :icon_thumright:

sevda

Almiş'inAnniş'i

sen nerde yaşıyorsun bengü?

bengü

almanya da yasiyorum canim 4 sene oldu geleli daha önce zonguldak ta yasiyodum

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

arkideşler hap kullanmakla ilgili şöle ufak bi sorunum var
ben hala regl olmadım  :suclu:
yani ilk başlarken regl in ilk günü alıyosun ya hapı
ben ne zaman alacam  :dontknow:
dr.uma gitmeye korkuyom, yakalarsa spiral takcak  :honk:

burcu-emir

Almiş'inAnniş'i

hııı
bikaç kişiyi korumuş o süt
meyvelerini gördüm  :ehi: :ehi: :ehi:

burcu-emir

tabii canım pek bi şeker oliyler  :laughing7:
bi de süzme meyveler var,onu da atlamıyalım  :k06:

Almiş'inAnniş'i

bengü

sütün koruyuculugu devamli emzirirsen ilk regelin gelmediyse 3 ay oda kesin degil.benim kaynanam emzirirken benim esime hamile kalmis inanmayin sakin.

sevda

Razicim neden korkuyorsun korkma bence ben de taktıranlardanım ve acımıyor okadar fazla endişelenme... ;)

seyda

eeee Razicim söyle burda 40. gün kontrole gidiyosun doktora. 40ini orda cikariyon yani :toothy10: neyse tabi doktor 40 gün iliski yasak dedi zaten ya, 40. günde de bu hapi veriyo. yani regl olmus olmuyosun zaten ve gerek de yok. ilk bir ay hem hap hem baska biseyle korunuyosun sonra sadece hap. zaten hapi hergün ara vermeden aliyosun emzirme bitene kadar. ama ben almadim o ayri. ne biliyim icerigini okudum az miktarda süte gecebiliyo diyo, yani tabi milyonlar kullaniyo ama ne biliyim o milyonlar sigara da iciyo. ben takikimdir biraz ilac konularina sen bakma bana yani :suclu:

Almiş'inAnniş'i

ya ne bileyim sevda!
kanama falan çok oluyomuş, bazı vücutlar kabul etmiyomuş ,iltahaplanma oluyomuş.... muş da muş... muş da muş...

özetle ben bu spiral ile ilgili hep kötü şeyler duydum o yüzden korkuyorum  :sad1:

duru boncuk

yaaaa bende hala şöyle düzgün bi korunma yöntemi bulamadım ve bende spiralden  çok korkuyom :y25: