son 18 gün

Başlatan Organik_Seker, 23 Eylül , 2007, 21:53:21

« önceki - sonraki »

Organik_Seker

Ayh ben cok tırsıom  :y25:napıcam yau doguma 18 gun kaldı gerci sezeryan olucam olsun ama korkuom iştee

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

burcu-emir

canım,öncelikle allah kurtarsın.hayırlısıyla,bebeğini kucağını almak nasip olsun  :amin:
hiç korkma bitanem,o anlar o kadar güzel,muhteşem ki,inan tüm acını unutacaksın.keyfini çıkarmaya bak.minik güzelliğini kucağına alınca herşeye değdiğini zaten anlayacaksın.hayatta başına gelen en güzel şey olduğunun bir kere daha farkına varacaksın.dünyadaki tüm sevgilerin üstüne çıkacak,"seviyorum"dediğin herşey,herkes artık ikinci olacak.en büyük aşkla tanışacaksın.hele ki ilk emzirmen,onun sana,tenine değmesi,işte o inanılmaz bir haz.hayattaki hiçbirşeye değişilmez.onu kokladığında,cenneti kokladığını anlayacaksın.ve en önemlisi,sen artık "ANNE" olacaksın.bunun ne büyük bir mertebe olduğunu bi bilsen.  :love9: :love9: :love9: :love9:
dualarım seninle.

Organik_Seker

Ayh cnm benim ne güzel yazmışsın, valla ilk bebeğimiz olduğu için nasıl bi duygudur bilmioz doğunca hissettiklerimi yazarım size   :hieyt:

Nazar duası

burcu-emir

yaz canım.ama öyle bi yazacaksın ki,sayfalar yetmeyecek  :icon_thumright: artık sen tutkuyla bağlı olmak ne demek onu öğreneceksin.  :love9:
bebeğinin cinsiyeti nedir canım

Organik_Seker

erkek anam bu senede herkesin bebeği erkek ananemin dediği gibi bu sene erkek senesi dio uheuheu sen hamilemisin  ;D

Nazar duası

burcu-emir

ben doğurdum canım.oo bizim kervana katılıyosun yani.bende erkek anasıyım canım.4,5aylık bi oğlum var  :nazar: kızlar fazlaydı,erkekle dengeliyos işte fenamı  :k06:

Organik_Seker

kızlar kac taneydi kii bayaaa cocuk var sende galiba  :k06:

Nazar duası

burcu-emir

:toothy10: :toothy10: :toothy10: ilahi sana
kızların nüfus yoğunluğu erkeklere göre daha fazlaymış,bizde oğlan doğurup dengeliyoruz demek istemiştim

Almiş'inAnniş'i

Allah hayırlısı ile bebeğine kavuşmayı nasibetsin  :amin:
bucuuuu döktürmüşsün yine valla, niye sen turizm ve otelcilik yerine edebiyat falan okumadın?  :flowers:

esra_yesiloz

canım bi avazda kurtulur bebeğini kucağına alırsın inşallahh  :amin:  :amin:hadi az kalmış korkma bebeğini düşün sadece o herşeye değer  :binkybaby:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Sakın korkma canım bebişini göreceksin koklayacaksın sence bu herşeye değmezmi???

Organik_Seker

Alıntı yapılan: esra_yesiloz - 27 Eylül , 2007, 00:59:31
canım bi avazda kurtulur bebeğini kucağına alırsın inşallahh  :amin:  :amin:hadi az kalmış korkma bebeğini düşün sadece o herşeye değer  :binkybaby:
Avazım cıkmıcak avazsız olcek :Dsaol cnm benim

Nazar duası

Organik_Seker

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 27 Eylül , 2007, 08:40:09
Sakın korkma canım bebişini göreceksin koklayacaksın sence bu herşeye değmezmi???
evt değer heralde :))

Nazar duası

Organik_Seker

ben bişi sorcam resim nasıl eklenio bişi gostercem size:) İnş.şuan cvp gelir

Nazar duası

burcu-emir

hııımmm demek bebek gelmeye yakın resim telaşına düştün  :k06:
mesaj yazdığın bölümde,"ek seçenekler " kısmı var alt sol tarafta.orayı tıklayı,gözattan resimlere giriyorsun ve böylece eklemiş olacaksın,umarım yardımcı olmuştur  :icon_thumright:
bi deneme yap istersen