27 Nisan , 2024, 18:07:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

@@ Biz Kokoş Hanımlara Özel Tasarım Laptoplar:)@@

Başlatan ..BahaR●●, 22 Ağustos , 2009, 14:35:45

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

Gördüğüm ilginç haberi sizinle de paylaşmak istedim. Intel ve HP, kadınlar için 7 özel laptop tasarlamışlar. Tasarlarken de şu soruya cevap aramışlar : " Kadınların idealindeki laptop nasıl olmalı ? "
Buldukları cevaplar doğrultusunda tasarladıkları laptoplara göz atalım :
HP Perfume (Parfüm), isminden de anlayacağınız gibi kullanıcılara internetten parfüm indirebilme ve dahili deposuyla bunu kullanıcıya sunma olanağı sağlaması düşünülerek tasarlanmış.
HP Chameleon' ın (Bukalemun) özelliği ise, gerçekten kadınları mest edecek cinsten. Adından da anlayabileceğiniz gibi, bu laptop tıpkı bir bukalemun gibi bulunduğu bölgenin rengini ve desenini alıyor. Böylece kadınların giydiği her kıyafetine uygun bir laptopı oluyor.
HP Fitness (Form Tutma), sert bir kasaya ve resimde gördüğünüz gibi üst kısmında bir tartıya sahip. Böylece, kadın kullanıcılara kilolarını ölçme, buna uygun beslenme programı oluşturma ve diyet seçebilme gibi özellikler sunuyor.
HP Make-Up (Makyaj)
HP Eco (Çevreci)
HP Mama (Anne)
HP Nobag ( Çantasız Kolay Taşınabilir)
Bu kadın ruhundan anlayan tasarımlar elbette şimdilik sadece "tasarım" olarak adlandırılıyor. Ama kimbilir gelecekte neler göreceğiz :)

SİZ HANGİSİNİ BEĞENDİNİZZ??

..BahaR●●

burcuş

Hepsini çok beğendim ama en alttaki çantada taşınabilir rulo olanını :)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

HEPSİDE ÇOK GÜZEL EN ÇOK BUKALEMUN MODELİNİ BEĞENDİM..ÇÜNKÜ GİYDİĞİN KIYAFETE UYUM SAĞLIYORMUŞ NE GÜZEL

Wunsch

Merhaba arkadaşlar,

Bence HP Fitness modeli çok güzel. Malum benim de bir çok bayan gibi
kilolarımla sorunlarım var. Bir iniyorlar bir çıkıyorlar. Adamlar ne güzel şeyler icat etmişler.
Helal olsun...

Emine

Ay hepsi süper ama şu internetten parfüm indirme işini anlamadım  :k06: Ben en çok bukelamun olanı ve rulo olanı beğendim fazla yer kaplamaması açısından.

KybeLe

Oğluşuuumm :)

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

vuslat

[/ur

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

bebişim06

hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

prenses_78

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

e4n altaki turkuaz mavisi benim seçimim tam benlik

Uploaded with ImageShack.us