27 Nisan , 2024, 12:07:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kocişinizden En Son Ne Zaman ve Ne Hediye Aldınız

Başlatan tubali, 20 Ağustos , 2009, 21:44:38

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

gecen gun aldım evlilik yıldönumu hediyemi fotograf makinası almış saolsun bu ay alamıcam demişti supriz yapmış canım benim   :love9:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

elif35

Mine'l Aşk

Geçen hafta sonu sınavdan çıktım arabanın ön koltuğunda kacaman bir buket gül... :love7:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

derbeder

Alıntı yapılan: Chateau Lafite - 11 Nisan , 2011, 00:59:43
Alıntı yapılan: derbeder - 11 Nisan , 2011, 00:55:50
tesekkurler sibelcim  :opucuk:

normalde ben litrelerce yagi cope dokerim. sirf kizarmis yagi tekrar kullanmak zararli diye.

valla nagehan annem kullandi ve begendi, bakalim ben kendim yapicam ona gore karar vericem.

O ZAMAN SONUCU YAZARSAN SEVİNİRİM ZEHRA  ;)

GÜLE GÜLE KULLAN HEDİYELERİNİ BU ARADA
siz oyle haslama filan deyince gozum korkmustu  :k06: sanirim ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥ in arkadasi baska bir markadan bahsediyor. philips markasininda bu urune benzer bir urunu var. ama o bunlarin cakmasi gibi duruyor ve evet o markalarda haslama gibi oluyor.

sadece 45 dakika surdugu icin beklemek zorunda kalmak hosuma gitmedi, (gerci suanda 10-15 dk gibi bir surede ayni isi yapan modelleri cikti) birde 1 kg patatesten fazla kizartmak istiyorsan o zaman ikinciyi bi 45 dk daha beklemek istemiyorsun. ama 2-3 kisi icin ideal bence. ben cok kuru olmasin diye 2-3 kasik yag koydum icine ve cok guzel oldu.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

DER!N

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 11 Nisan , 2011, 00:50:07
esimden degil ama kardesimden  :love9:

bir kasik yag ile 1 kg patates kizart... :hungry:

ve

blender..

Kullandinmi zehra? cok guzel gule gule kullan  :flowers:

meliss

dün 15 tane kırmızı ve sarı güll kocişimin allahı var herzaman getirir bana ama bu seferkinde mercimeğimin payı var  :k06:  :k06: :opucuk:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

fıstık

Alıntı yapılan: derbeder - 18 Nisan , 2011, 12:58:34
Alıntı yapılan: Chateau Lafite - 11 Nisan , 2011, 00:59:43
Alıntı yapılan: derbeder - 11 Nisan , 2011, 00:55:50
tesekkurler sibelcim  :opucuk:

normalde ben litrelerce yagi cope dokerim. sirf kizarmis yagi tekrar kullanmak zararli diye.

valla nagehan annem kullandi ve begendi, bakalim ben kendim yapicam ona gore karar vericem.

O ZAMAN SONUCU YAZARSAN SEVİNİRİM ZEHRA  ;)

GÜLE GÜLE KULLAN HEDİYELERİNİ BU ARADA
siz oyle haslama filan deyince gozum korkmustu  :k06: sanirim ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥ in arkadasi baska bir markadan bahsediyor. philips markasininda bu urune benzer bir urunu var. ama o bunlarin cakmasi gibi duruyor ve evet o markalarda haslama gibi oluyor.

sadece 45 dakika surdugu icin beklemek zorunda kalmak hosuma gitmedi, (gerci suanda 10-15 dk gibi bir surede ayni isi yapan modelleri cikti) birde 1 kg patatesten fazla kizartmak istiyorsan o zaman ikinciyi bi 45 dk daha beklemek istemiyorsun. ama 2-3 kisi icin ideal bence. ben cok kuru olmasin diye 2-3 kasik yag koydum icine ve cok guzel oldu.

TEŞEKKÜRLER ZEHRA

esra18

sevgılıler gunu aynı zamanda mevlud kandılınde kuran ı kerım almıstı..ha bıde dişi kuş :laughing7:heralde yuvadan şikayetı var  :k06:

zuhalcevik

En son Armine eşarp aldı kocacığım bana...
Seni seviyorum aşkım...

derbeder

aslinda onceleri hicc sevmiyordummmm ama su sira begenmeye basladim bu yuzden israrima dayanamayip kirmizi ve cam gobegi renginden aldirdim. bakalim nasil giycem.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

muhribe

benim bitanem aldığı hediyeleri özel günlere sıkıştırmayı sevmez. hatta aldığı hediyenin özel bir şey olmasına bile gerek olmaz. mesela markete gitse mutlaka benim için bir şey alır. bir çikolatayla bile olsa kalbimi nasıl okşayacağını bilir. ama en çok hoşuma giden aldığı çiçekleri evin gizli bir köşesine koyması ve benim bulmamı beklemesi  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Mayıs , 2011, 11:06:56
benim bitanem aldığı hediyeleri özel günlere sıkıştırmayı sevmez. hatta aldığı hediyenin özel bir şey olmasına bile gerek olmaz. mesela markete gitse mutlaka benim için bir şey alır. bir çikolatayla bile olsa kalbimi nasıl okşayacağını bilir. ama en çok hoşuma giden aldığı çiçekleri evin gizli bir köşesine koyması ve benim bulmamı beklemesi  :k06:

:k06:

benim eşimde bana notlar yazar bırakır biyerde bende bulunca okuyorum sanki planlamış gibi  :k06: öyle şeyler bana daha samimi içten geliyo sırf bişeyi istiyorum diye almasından iyidir bence  :love9:

muhribe

bence de ayticim. adam benim zorlamamla pırlanta alacağına kendi içinden gelerek sakız alsın daha iyi  :laughing7: yakınlarda evlilik yıldönümümüz olacak, bana bir şey alma oğlumuza al dedim, çok duygulandı :) gerçekten anne olmuşsun sen, oğlumuz her şeyin önüne geçti dedi :)