27 Nisan , 2024, 14:32:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kocişinizden En Son Ne Zaman ve Ne Hediye Aldınız

Başlatan tubali, 20 Ağustos , 2009, 21:44:38

« önceki - sonraki »

banu_fth

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

eylülüm seninki pasta malzemelrine anca para yetitir adamcağız :ehi:

dilengisk

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Mart , 2011, 15:22:32
Alıntı yapılan: dilengisk(chilek) - 25 Mart , 2011, 14:53:42
ayy aayyy kızlar hep bu konuyu goruodum ama benm balta bile kesmez odun kocam bana hiiiiccc bişey almadıgı icin hep gıptayla bakıodum... ama bu sabah geldi yurt dısından bana da bi canta ve cok sık bir louis vuitton saat almıs inanamadım valla... 3 senede bi tektas evlenme teklif ederken bide tek tas bi kolye evlilik yıldonumumuzde aldı hepsi bu

hee bide dugun hediyesi bnm arabamı satıp ustunu tamamlayıp sevdigim arabayı almıstı ya yazınca adama haksızlık etmişim yapmıs aslında ama neyse :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

iyi sevindim
artık balta keser mi kocanı acaba
bi denesene :) :) :)

ayyy cok guldum kesmez anam kesmez zaten hicbişi yapmıoken de kesmiodu smdi elektrikli testere bile faydasııızzzzz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dilengisk

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 15:13:49
Alıntı yapılan: dilengisk(chilek) - 25 Mart , 2011, 15:10:32
ay bakın bakın yazık onlara... kim bırakmıs ya insafsızlar kıyamam. bahcem olsa ben 4 tane beslerim en az valla

aynen Dilek bende öyle diyordum hep birsürü olsun bakayım hepsine bahçem var nasılsa diye. ama bu geçen sene kapımın önünde bulduğum FINDIK adlı yavrucuk şimdi bildiğin fil, goril, ayı tarzında birşey. yani anlatamam görmen lazım dedikleri şey gibi. bakımı okadar zorki. ama bir okadarda seviyorum. pişman değilim onu sevip beslediğim için ama eşimi mahvetti çünkü artık o ilgileniyo beni yaklaştırmıyo çok saldırgan bir atlıyo eşim 184 cm boyunda eşimin boyunu geçiyo atlayınca düşün. birde herşeyi parçalama huyu var. ne bulsa paramparça ediyo. her hafta sonu temizliyoruz eşime destek oluyorum. çok fenaaaa çok

bnm york shire terrier im var ve cok ama cok memnunum, gerci bebek yuzunden 6 aylıgına annemlerde kalıo snra geri alıcam oglusumu... allahtan anneme de babama da cok duskun de icim rahat

bende daha once golden vardı bnm de anam aglamıstı snra cifligi olan bi arkadasıma vermek zorunda kaldım evde duvarları yemeye baslamıstı.
smdi cok rahatım oglusum cok akıllı

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

__nil__

aşkım bana bugün karpuzz almıışşşş ben çok seviyorum diye :love9: :love9:

βαlκιz

bu akşam gelirken bundan almış canım ya
benim el blendirim bozulmuştu bunu almışş azını yedigim  :hello2: :love3:

çok sevindimmm  :hello2:

Uploaded with ImageShack.us
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

meliss

ben bugün işeyken alışveriş yapmış aşkımmmm :love3:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

derbeder

esimden degil ama kardesimden  :love9:

bir kasik yag ile 1 kg patates kizart... :hungry:

ve

blender..

fıstık

DERBEDER FRİTÖZÜ DENEYİNCE YAZARMISIN BENDE ALICAM BUNDAN AMA TEREDDÜTTEYİM :icon_scratch:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

YA BENDE DÜŞÜNÜYODUM AMA Bİ ARKADAŞ ALMIŞ SAÇMALIK DEDİ Bİ KAŞIK YAĞLA KIZARAN PATATES HAŞLAMA OLUYO KIZARTMA DEĞİL :-\

fıstık

O ZAMAN ALMAYALIM NURAY TEFALE DÜNYA PARA VERİP SONUNDA HAŞLAMA YİCEKSEK YAZIK VALLA

derbeder

tesekkurler sibelcim  :opucuk:

normalde ben litrelerce yagi cope dokerim. sirf kizarmis yagi tekrar kullanmak zararli diye.

valla nagehan annem kullandi ve begendi, bakalim ben kendim yapicam ona gore karar vericem.

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

BEN DENEMEDİM AMA BAKALIM DERBEDER DE KULLANSIN NASIL ÖNERCEK Mİ GÖRCEZ