28 Nisan , 2024, 23:02:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SIMASS rumuzlu arkadasımız İçin Yasin-i Şerif (41) (TAMAMLANDI)

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 18 Ağustos , 2009, 16:37:49

« önceki - sonraki »

кคг๔єlєภ ♥ ♥

18 Ağustos , 2009, 16:37:49 Son düzenlenme: 24 Ağustos , 2009, 15:23:01 кคг๔єlєภ ♥ ♥
SIMASS (semra) arkadasımızın dıleklerının kabulu ıcın 41 yasin-i şerif
         allah cc kabul etsın  :amin:

DER!N

simass

derincim Allah razı olsun bebeğim...Senin ne güzel bi kalbin var herkes için dua ediyosun canım... :opucuk: :opucuk:

simass

aşkımmm canım burçağım Allah herşeyi gönlüne versin...Sen bitanesin bebeğim..kusura bakma iyi değilim biliyosun...Sana teşekkür etmeyi atlamışım burda...Canım Allah senden razı olsun bu kadar düşünceli olman çok güzel...tektar teşekkür ederim bebeğimmm :opucuk: :opucuk:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

:opucuk: canımsın kfaana hıc bısey takma askımmm
senı sevıyorum

simass

DER!N

Alıntı yapılan: simass - 20 Ağustos , 2009, 08:49:37
derincim Allah razı olsun bebeğim...Senin ne güzel bi kalbin var herkes için dua ediyosun canım... :opucuk: :opucuk:

Ecmain inş. sen de sağol canım, elimden başka bir şey gelmiyorki sadece dua edebiliyorum, Rabbim kabul etsin.  :amin:

Kalan 30

DER!N

bez bebek

canım arkadaşlarım beni unuttunuz ne olur bitirmeme yardım edin 100 eksiğim kaldı derin hani beni bırakmayacaktın derin beni unuttun tüm gayrettimle bitirmeye çalışıyorum ama olmadı ve biyerde tıkandım.derin ve diğer arkadaşlarımıa sesleniyorum.lütfen allah rızası için bana yardım edin ama tabikide zorlada değil ya neyse saçmaladım neyse kızlar niyetim kimseyi kırmak ve incitmek istemem ama elim kolum bağlanınca üzülüyorum.ama yinede çabalrınız için teşşekkğrler iyi geceler herkese hayırlı ramazanlar

can yine cannnn

can dediklerim....

DER!N

Alıntı yapılan: bez bebek - 23 Ağustos , 2009, 01:42:15
canım arkadaşlarım beni unuttunuz ne olur bitirmeme yardım edin 100 eksiğim kaldı derin hani beni bırakmayacaktın derin beni unuttun tüm gayrettimle bitirmeye çalışıyorum ama olmadı ve biyerde tıkandım.derin ve diğer arkadaşlarımıa sesleniyorum.lütfen allah rızası için bana yardım edin ama tabikide zorlada değil ya neyse saçmaladım neyse kızlar niyetim kimseyi kırmak ve incitmek istemem ama elim kolum bağlanınca üzülüyorum.ama yinede çabalrınız için teşşekkğrler iyi geceler herkese hayırlı ramazanlar

Rabbim yardımcın olsun, kalan 100 ise bugün yine biraz dağıtırım bakalım kaç eksiltebileceğiz canını sıkma bitireceğiz inşaAllah.

DER!N

can yine cannnn

can dediklerim....