28 Nisan , 2024, 18:08:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CANIMIN ICI BIRICIK ESIMLE BUGUN 4 CÜ SENEMIZ

Başlatan sevgim, 18 Ağustos , 2009, 14:09:21

« önceki - sonraki »

sevgim

:love7: Arkadaslar bugun tam 4 sene oldu esimle  evleneli. ALLAHIMA binlerce  kez  SÜKÜRLER olsun güzel RABBIM herkesin gönlüne göre  versin iyiki var Bitanem ALLAH basimizdan ayirmasin eslerimizi yuvalarimiza bir  ömür  boyu SAGLIK, HUZUR, MUTLULUK, SEVGI vede SAYGI vermeyi nasip eylesin. BIRDE yuvamizda bir   BEBIS imiz olsa  :binkybaby:  tabi ALLAHIM HAYIRLI VEDE SAGLIKLI EVLAT lar nasip eylesin umarim  bir gün  gelecek  oda  olacak sadece bize  düsen  bu  sinavimizda SABIRLI vede mücadeleci   olmamiz. ALLAH BÜYÜKTÜR                                                                                                                       SEVGILERIMLE......    :love3:   :love9:   :love3:

burcuş

Tebrik ederim canım Allah uzun yıllara beraber sağlıklı ve mutlu girmenizi nasip etsin  :amin: :nazar:

sevgim

Güzel dileklerin icin tesekkürler burcu kardesim ALLAH herkesin gönlüne göre versin cümlemizi MUTLU eylesin...  :amin:

sevgim

burcuş

Alıntı yapılan: sevgim - 18 Ağustos , 2009, 14:22:12
Güzel dileklerin icin tesekkürler burcu kardesim ALLAH herkesin gönlüne göre versin cümlemizi MUTLU eylesin...  :amin:

:amin: canım  :amin: :nazar:

sevgim

senin kac sene oldu  burcu  kardesim hem senide biraz tanimis  olurum  cünkü  cogumuz  birbirimizi tanimiyoruz daha,  böylece  dostluklarimiz  yeserir öyle degilmi

can yine cannnn

tebrik ederim tatlım rabbim daha nice yıllara mutlulukla ulaştırsın inşallah :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
can dediklerim....

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

armi

d

sevgim

Tesekkürler  arkadaslar nermin ablam, aycecim. ve armi güzel dilekleriniz icin cümlemizi yuvalarimizda MUTLU  etsin  Güzel RABBIM...                              Arkadaslar ayin 19.da izne  geliyorum türkiyeye ne güzel hemde bayramda  VALLAHI GÜNLERI  SAYI YORUM COK ÖZLEDIM  MEMLEKETIMI VEDE GÜZEL KÖYÜMÜ ve daha önemliside  canimdan cok  sevdigim  biricigim ve  bir tanecik  ablami 3 senedir görmüüyorum COK ÖZLEDIM ONU biliyormusunuz ablaminda ikizleri var bir kiz  ve oglan umarim RABBIM  hepimizede nasip eyler annelik duygusunu... Amin

мiŁenα.

amın canım...

cok svındım senın adına tr gelısıne :basardim:

:love9: :love7: :love9: